Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:

Ботев (Враца) победи Спартак (Варна) с 1:0 в efbet Лига

Ботев (Враца) закотви Спартак (Варна) на дъното в efbet Лига

Единственият гол в мача беше от дузпа

90′

4 минути добавено време

85′

Дание Генов получи жълт картон. Играта доста се накъса в последните минути.

73′

Жълт картон за Луис Соарес Фелипе

59′

Греда за Враца! Браян Мендоса стреля с глава от малкия пенал, топката тупна на земята и се отби от напречната греда! Това бе отлична възможност за домакините да удвоят аванса си.

58′

Даниел Генов опита късмета си с удар от дистанция, но топката премина над вратата.

50′

Силно начало на втората част за гостите от Варна. Домакините са притиснати в своята половина.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

2 минути продължение

30′

Владеене на топката: Ботев (Враца): 52%, Спартак (Варна): 48%

27′

В 27-ата минута гостите можеше да изравнят. Менди проби отляво и центрира в наказателното поле, където Васев се измъкна от защитата на Ботев и отправи удар с глава, който срещна горната греда.

24′

Жълт картон за Стефан Гаврилов.

16′

Браян Переа е точен от бялата точка! 1:0 за Враца!

15′

ДУЗПА ЗА БОТЕВ!

12′
Снимка 584249

Източник: startphoto.bg

10′

Равностойни първи минути във Враца. Чисти положения пред двете врати няма.

1′

9 Мехмед Мехмед

Ботев (Враца) приема Спартак (Варна) в последния мач от 6-ия кръг на efbet Лига. Мачът в северозападния град стартира в 20:30 часа.

Тимът на Росен Кирилов има актив от 4 точки и днес се нуждае от нови точки, за да не се озове на последните места в подреждането. От своя страна Спартак (Варна) е едва с 1 точка и заема последната позиция. "Соколите" имат 4 загуби и едва едно равенство с Пирин.

В групата на домакините попаднаха новите попълнения Алан Миналия и Йохан Валбуена, които вече имат картотеки.

Треньорът на Спартак (Варна) определи група от 19 футболисти за мача с Ботев (Враца)

Срещата е утре от 20:30 часа на стадион "Христо Ботев"

За последно Ботев (Враца) и Спартак (Варна) се срещнаха в контрола през лятото, спечелена от врачани с 3:0.