Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители: 391

КРАЙ НА МАЧА!

Ботев (Вр) и Септември се занулиха под гъстата мъгла във Враца

Отменен гол на Чавдар Ивайлов в края коства победата на врачани

90′

5 минути добавено време.

84′

ГОООЛ! Чавдар Ивайлов! Не! Голът е отменен! Реферът Волен Чинков беше извикан да гледа положението на запис. Браян Переа се е намирал в положение на засада и влияе на играта. Попадението е отменено.

82′

Реди Каса се появи в игра на мястото на Красиан Колев.

78′

Пореден жълт картон. Получи го Александър Тодоров. На повторенията се видя, че дори нямаше нарушение, но явно мъглата затруднява видимостта и на Волен Чинков.

74′

Шейтанов! Нова отлична намеса на вратаря на столичани. Луиз Соарес се озова на добра позиция за стрелба и не се поколеба да нанесе удар, но стражът на Септември се намеси добре и опази мрежата си суха.

72′
Снимка 595063

Източник: startphoto.bg

71′

Волен Чинков декорира в жълто и Мартин Стоянов от състава на гостите.

70′

Жълт картон и за Чавдар Ивайлов.

67′

Даниел Генов отстъпва мястото си на Жан Пиер да Силва.

66′

Жълт картон за Браян Переа.

65′

Мъглата над терена във Враца става все по-гъста, а играта все по-динамична.

60′

Жълт картон за Луиз Сораес.

Снимка 595050

58′

Първа смяна в състава на Септември. Илия Миланов е заменен от Мартин Стоянов.

53′

Даниел Генов отправи мощен шут с левачката от границата на наказателното поле, но Шейтанов се отличи с акробатична намеса и изби в корнер.

Интересни първи минути на втората част!

50′
Снимка 595055

47′

Страхотен шанс за Септември! Димитър Костадинов получи топката от Кабов в наказателното поле и стреля към вратата, но Луиз Соарес успя да изчисти от голлинията.

46′

Клери Сербер замени Венцислав Христов.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА БЕТАНО СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! Мечтаното зрелище засега не се получава, но да се надяваме, че през второто полувреме ще видим доста по-хубав футбол. Надеждата умира последна.

45+1′

Кабов опита далечен изстрел, но топката премина малко над напречната греда на врачани.

41′

Шанс за Венци Христов! Той получи топката в наказателното поле на Септември, но се засуети и не успя да отправи удар към вратата.

35′
Снимка 595054

30′

Първи точен удар! Венци Христов стреля по земя от пряк свободен удар, но Шейтанов внимаваше и улови топката.

23′

Проблем за Дани Моралес. Мартин Кавдански се контузи и не може да продължи срещата. На негово място влиза Меси.

20′
Снимка 595046

12′

До момента няма сериозни опасности пред двете врати. Домакините са отборът, който владее топката в по-голямата част от времето.

3′

Тежка мъгла е паднала над Враца и това може да затрудни играчите на двата отбора. Да се надяваме, че няма да се отрази чак толкова и ще се насладим на истинско зрелище.

1′

НАЧАЛО НА ДВУБОЯ!

1′

10 Сантиаго Монтоя 23 Захари Атанасов

Отборите на Ботев (Враца) и Септември ще премерят сили в последния двубой от 18-ия кръг на efbet лига. Двубоят е тази вечер от 17:00 часа и официално ще закрие есенния дял в шампионата.

Понастоящем днешните домакини заемат 12-та позиция с 14 точки, записвайки едва една победа в последните шест срещи. Гостите са със същия актив, ала са под съперника си в генералното класиране заради по-лошата голова разлика. Формата им също е незадоволителна, тъй като съставът има едва един успех в последните десет мача.

Двата тима вече се изправиха един срещу друг през този сезон, като във втория кръг на шампионата сблъсъкът не излъчи победител, завършвайки наравно 1:1. За врачани тогава се разписа Мартин Кавдански, но Атанас Кабов донесе точката на Септември в края на срещата.

Феновете на Ботев (Враца) бойкотират следващото домакинство на своите любимци?

Бесни са от представянето срещу Ботев (Пд)