Карачанаков бе заменен от Тасев.

55′

Бодуров! Защитникът засече с глава центриране на Карачанаков и прати топката много близо до целта. Капитанът на "орлетата" има за какво да съжалява.

52′

Домакините поискаха дузпа след като Бодуров скочи за топката, а намиращия се под него Браян Варгас падна, искайки нарушение, но основание за такова няма.

50′

Равностойна игра - Ботев: 45%, Пирин: 55%.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Теодор Георгиев получава жълт картон.

40′

Владеене на топката: Ботев: 45%, Пирин: 55%.

30′

Пирин владее инициативата, но в последните минути няма опасни положения и пред двете врати.

20′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Станислав Костов овладя дълго подаване и намери Манолев на фланга, който със силен удар от над 25 метра простреля вратата на домакините. В предишната среща между двата тима опитният играч също вкара много красиво и далечно попадение.

10′

Попев засече отбита топка и стреля, но топката срещна тялото на играч на Ботев.

4′

Диего Фераресо опита много силен, точен удар от границите на наказателното поле, но вратарят на Пирин - Янко Георгиев се прояви с фантастично спасяване и изби с една ръка.

1′

4 Пламен Петров 45 Христофор Хубчев

Ботев (Враца) посреща Пирин (Благоевград) от 17:30 часа в двубой от групата на застрашените от изпадане от efbet Лига. "Орлетата" са начело в класирането с 30 точки и при успех днес ще си осигурят оставане в елита три кръга преди края на сезона. За врачани пък това е последен шанс да останат в борбата за директно спасение. Ако не спечели, тимът от Враца в най-добрия случай ще играе бараж за оцеляване.

Ботев стартира плейофите с две поредни гостувания, от които взе само точка. Отборът със сигурност още съжалява за пропуснатата победа срещу Царско село преди седмица, когато домакините стигнаха до равенството с гол от дузпа в последната минута.

Днес Митревски ще бъде лишен от услугите на контузения Александър Дюлгеров, но отборът няма други кадрови проблеми. Станислав Костов ще води атаката, подкрепян от Станислав Манолев, Красимир Станоев и Антон Карачанаков.

Пирин победи Локомотив (София) с 2:1 в efbet Лига

Пирин направи важна крачка към спасението след победа над Локомотив (София)

"Орлетата" сложиха край на негативна серия

По-рано през кампанията Пирин победи Ботев (Враца) с 3:1 у дома и 3:0 като гост.