Ботев (Враца) - Пирин 0:0 в мач от efbet Лига

Много грубо нарушение на Меси. Трябва да е доволен, че Волен Чинков му показа само жълт картон.

75′
Снимка 610871

Източник: startphoto.bg

74′

Бенгюзов опита да обстрелва вратата на Красимир Костов, но шутът му се оказа крайно неточен. Почти никаква работа за вратаря на Ботев (Враца) в този мач.

70′
Снимка 610872

69′

Жълт картон за Андрей Йорданов.

68′

Двойна смяна за врачани. Клери Сербер и Даниел Генов са заменени от Марко Маюга и Мирослав Маринов.

64′

ГРЕДА ЗА ДОМАКИНИТЕ! Клери Сербер стреля от малък ъгъл и удари дясната греда от външната ѝ страна.

62′

Преслав Йорданов и Славчо Шоколаров отстъпиха местата си на Борис Тютюков и Димитър Тонев.

60′
Снимка 610875

54′

Нов шанс за врачани! Сербер подаде към Переа в наказателното поле, но колумбиецът се засуети, Янко Георгиев успя да излезе и да блокира опита му за изстрел.

46′

Иван Тасев е заменен от Мартин Смоленски.

45′

Начало на второто полувреме!

45+3′

Волен Чинков наду свирката за края на първото полувреме!

45+1′

Жълт картон за Вячеслав Велев.

41′

Чавдар Ивайлов стреля по земя от границата на наказателното поле и топката мина на сантиметри от десния страничен стълб на Янко Георгиев. Пирин оцелява в последните минути от първата част на стадион "Христо Ботев".

38′

ГЕНОВ! В последните минути на първото полувреме врачани достигнаха до ново отлично положение за гол. Сербер изведе Даниел Генов по перфектен начин в наказателното поле, №9 от домакините реши да не си спира топката и да стреля от движение, а това се оказа грешно решение, тъй като кълбото прелетя високо над напречната греда.

30′

ПЕРЕА! Скуката на стадион "Христо Ботев" беше нарушена в 30-ата минута, когато домакините организираха отлична атака по десния фланг. Браян Мендоса центрира в наказателното поле, където Браян Переа нанесе удар с глава, но Янко Георгиев разочарова колумбиеца с добрата си намеса под рамката на вратата.

25′

Браян Мендоса имаше добра възможност да открие резултата, след като проби по десния фланг и нанесе силен шут, но топката премина встрани от целта.

Снимка 610873

20′

Владеене на топката: Ботев (Враца): 43%, Пирин: 57%

16′

Даниел Генов обстрелва вратата на Пирин, но шутът му бе твърде слаб и в обсега на вратаря.

15′

Много грубо нарушение на Чавдар Ивайлов в центъра на терена и заслужено получи първия жълт картон в мача.

6′

Равностойни първи минути на стадиона във Враца. Пирин владее малко повече топката, но до момента няма нищо опасно пред вратата на Красимир Костов.

1′

37 Том Зарандона 7 Марсел Бибишков

Отборите на Ботев (Враца) и Пирин се изправят в свиреп сблъсък от 24-ия кръг на efbet Лига на стадион "Христо Ботев" днес от 12:00 ч.

И двата тима се намират в опасната зона на изпадащите и ще преследват задължителен успех днес, за да се отдалечат още повече от дъното в класирането.

Добри новини за Ботев (Враца) преди двубоя с Пирин

В групата се завръщат четирима играчи

Водените от Даниел Моралес и Христо Янев отбори показват подобрение през пролетта и вече записаха по две победи и едно равенство от 5-те си изиграни срещи до момента.

Домакините от Враца ще опитат да се върнат на победния път, след като в предния кръг загубиха от Левски (0:2) на "Герена".

Пирин пък се надява на трети пореден успех в първенството. Серията на "орлетата" започна в Разград, когато отборът изненадващо се наложи над шампиона Лудогорец с 1:0, а след това надвиха и Хебър с 2:0. Първият сблъсък между тези съперници по-рано през сезона завърши с победа за благоевградчани с 2:1.