Виржил Пинсон напредна и шутира от границата на наказателното поле. Костов не успя да реагира, но за негово щастие топката не намери рамките на вратата.

Валентин Николов излиза, Виржил Пинсон влиза на негово място.

66′

Гаврилов! Футболистът отправи топовен изстрел по диагонала. Дамян Дамянов обаче показа рефлекс и спаси.

Снимка 573251

63′

Октавио изведе Божидар Кацаров зад защитата на врачани след технично копване на топката. Футболистът шутира, но Костов внимаваше и спаси.

60′

Теодор Георгиев заменя Виктор Василев.

49′

Димитър Митков получи отлично подаване от Мики Орачев и шутира без подготовка. Красимир Костов обаче демонстрира завидно хладнокръвие и спаси.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Димитър Митков засече добро центриране отляво. Красимир Костов обаче внимаваше и спаси.

43′

Луиз Фелипе получава жълт картон.

32′

ГОЛ! Диего Фераресо! Хитро подаване изведе Мохамед Бентахар в наказателното поле. Той пусна леко центриране към Фераресо, който с глава прати топката зад гърба на Дамян Дамянов.

28′

Дуарте! Футболистът съумя да засече с глава центрирането от ъглов удар, но топката мина покрай вратата.

27′

Изглежда, че футболистът е добре и е готов да се завърне на терена.

Снимка 573250

25′

Октавио изпитва болки след сблъсък с Луиз Соарес. Играта е спряна.

18′

ГОЛ! Димитър Митков! След разбъркване в наказателното поле, топката попадна в краката на Октавио. Той центрира в малката пеналтерия, където Митков се извиси над защитата на домакините и с глава насочи вратата към долния ляв ъгъл.

14′

Красимир Милошев напредна добре отдясно и пусна остро центриране в наказателното поле. Защитата на врачани обаче се справи със ситуацията.

7′

Мартин Николов получи хубаво подаване от Мохамед Бенахар. Футболистът обаче отправи разочароващ изстрел, който не бе трудност за Дамян Дамянов.

1′

4. Пламен Петров 19. Иван-Йоанис Атанатос

Ботев (Враца) приема Локомотив (София) във важен мач за оцеляване в efbet Лига.

Двубоят от плейофите на стадион "Христо Ботев" ще стартира в 16:30 часа.

Новият треньор на Ботев (Враца): Има много да работим, но вярваме много силно в спасението

"Заслужавахме точка"

Новият треньор на домакините Дженаро Йецо ще може да разчита на Красимир Костов, Йоан Бауренски, Антонио Георгиев и Илиян Василев (б.а. треньор на вратарите), след като изтърпяха своите наказания.

До последно под въпрос за двубоя ще бъде Илия Миланов.

Ботев (Враца) няма успех в първенството от три мача.

"Железничарите" нямат победа като гост през сезона и днес ще търсят такава на стадион "Христо Ботев".