Валери Христов влиза на мястото на Мартин Костадинов.

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Край на първото полувреме.

42′

Димитър Илиев също отправи изстрел, но Краси Костов не бе затруднен.

36′

Виктор Василев опита да изненада Илко Пиргов. Вратарят на гостите обаче внимаваше и спаси.

31′

Гостите започнаха да диктуват събитията на терена. Врачани се прибраха в своята половина.

22′

Шанс за Локо! Венсан Марсел шутира, ударът му бе отразен. След това и Шакил Сно се опита до отбележи, но Красимир Костов отново се намеси.

8′

Лукас Салинас напредна опасно отляво и опита удар към вратата на Краси Костов, но шутът беше блокиран.

1′

Теодор Георгиев Парвиз Умарбаев

Ботев (Враца) приема Локомотив (Пловдив) в шестия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" стартира в 18:45 часа.

Врачани се представят доста добре от началото на сезона, като записаха две победи и две равенства на сметката си, но в миналия кръг загубиха от Берое в Стара Загора.

От своя страна гостите се представят доста неубедително.

БФС глоби половината отбори от efbet Лига

Пловдивските Ботев и Локомотив са санкционирани с по 2300 лева

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Локомотив е на обратния полюс. Пловдивчани започнаха новия сезон доста неубедително, като все още нямат победа, като причина за това бе и участието им в Европа.

"Смърфовете" имат 3 загуби и само 1 равенство на сметката си дотук. Добрата новина за тима е, че е с мач по-малко от съперниците си и може да навакса изоставането си.

Берое сложи край на третия най-силен старт в историята на Ботев (Вр)

"Зелените" повториха свое постижение от сезони 1967/68 и 1970/71

В исторически план двата тима са имали 54 срещи в елита, а Ботев е с 21 победи, Локо има 23, а 10 мача са завършили наравно. Във Враца обаче пловдивчани изпитват сериозни затруднения, като имат едва 3 успеха, 5 ремита и цели 19 поражения.