Денислав Александров влиза на мястото на Марио Топузов.

Алекс Колев излиза. Мартин Тошев влиза на неговото място.

Мирослав Маринов бе принудително заменен от Антон Фасе.

73′

Мартин Петков заменя Чавдар Ивайлов.

72′

Тозпузов! Футболистът тръгна на слалом между играчите на врачани и шутира от около линията на пеналтерията. Вратарят Красимир Костов обаче реагира блестящо и спаси.

67′

Васи Шопов излиза, Ангел Бастунов влиза на негово място.

67′

Крум Стоянов заменя Лазар Марин.

59′

ГОЛ! Александър Колев! Футболистът получи подаване от Ивайло Чочев, надхитри заспалата противникова защита и прати топката във вратата.

56′

Красимир Тодоров заменя Мопамед Бентахар.

56′

Карлос Джало Со влиза на мястото на Стефан Гаврилов.

47′

Греда! Юлиан Ненов подаде с пета на Мартин Николов, но неговият изстрел срещна страничния стълб.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Жълт картон за Марио Топузов.

38′

ГОЛ! Георги Русев! Футболистът успя да се разпише, след като бе намерен с хитър пас от Алекс Колев.

36′

Още един жълт картон. Този път за Александър Александров.

33′

Георги Русев също е оцветен в жълто.

28′

Александър Колев получава жълт картон.

26′

ГОЛ! Александър Колев! Нелепа грешка на Красимир Костов Костов позволи на нападателя да открадне топката и да я прати в опразнената врата за 0:2.

22′

ГОЛ! Георги Русев! Васил Шопов подаде към нападателя, който прати топката във вратата на Красимир Костов.

15′

Юлиян Ненов пробва късмета си с изстрел от далечно разстояние. Иван Караджов обаче внимаваше и спаси.

12′

Жълт картон за Лазар Марин.

5′

Марин! Васил Шопов напредна отдясно и центрира в наказателното поле. Там Лазар Марин се опита да отиграе, но защитата на врачани се справи със ситуацията.

3′

Агресивно начало на срещата. Футболистите и на двата отбора се опитват да наложат играта си.

2′

Мохамед Бентахар е оцветен в жълто още в началото на срещата.

1′

Теодор Георгиев Денислав Александров

Ботев Враца посреща ФК ЦСКА 1948 в мач от 20-ия кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 17:30.

Врачани бяха един от отборите, които завършиха есенния дял в най-добра форма. Те победиха последователно Берое и Локомотив (Пловдив), а малко преди това направиха нулево равенство срещу Левски в София. Старши треньорът Даниел Моралес вече няма да може да разчита на продадения в Унгария Дориан Бабунски, което със сигурност е проблем. В тима обаче бяха привлечени няколко южноамериканци, включително бившият нападател на Лацио Браян Переа.

Той още не е картотекиран и няма да играе днес. Атаката ще води Мохамед Бентахар, а зад него ще играят Антон Фасе, Красимир Тодоров и Юлиан Ненов.

ФК ЦСКА 1948 се справи със своя дубъл в Правец

Разписаха се Иванов и Колев

ФК ЦСКА 1948 би трябвало да изглежда по-добре от есента. Отборът се подсили с доказани имена като Иван Караджов, Мартин Тошев, Васил Шопов, Александър Колев, Реян Даскалов, Карлос Охене, Александър Александров и Венцислав Василев. По-важното е, че звездите Ивайло Чочев и Даниел Наумов на този етап остават, макар интерес към тях да не липсва.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Мачът между двата отбора през първия полусезон завърши 5:1 за ФК ЦСКА 1948. В трите официални срещи помежду им Ботев (Враца) още няма победа.

Вероятни състави:

Ботев (4-2-3-1): Костов; Фераресо, И. Миланов, Ничев, М. Николов; Бауренски, Ивайлов; Фасе, К. Тодоров, Ненов; Бентахар;

ФК ЦСКА 1948 (4-2-3-1): Караджов; Лозев, Д. Пиргов, С. Петров, К. Стоянов; Мартинов, Чочев; Г. Русев, Г. Иванов, Топузов; А. Колев;