Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

Исмаил Иса! Нападателят чрез техничен удар не можа да направи успеха на Черно море класически, тъй като топката се удари в напречната греда.

84′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Полуфиналистът за Купата на България окончателно реши мача благодарение на Алекс Фернандес. Атакуващият плеймейкър се възползва от грешка в защитата на Ботев (Враца) и с помощта на рикошет удвои аванса на своите съотборници.

75′

Атанас Илиев е точен от бялата точка!

70′

Дузпа за Черно море! При центриране към Исмаил Иса, халфът на врачани Антонио Георгиев закъсня да покрие персоналния си съперник и така кълбото се удари в ръката на полузащитника. Реферът Георги Кабаков не се поколеба и отсъди дузпа в полза на "моряците".

69′

Атанас Илиев! Снажният таран имаше великолепна възможност да се разпише, след като пое топката в наказателното поле, където стреля моментално, ала Красимир Костов изпъкна с добра намеса.

64′

Равностойни минути, откакто стартира второто полувреме. Двамата наставници извършиха смени, за да внесат повече свежест сред играчите си. Трябва да отчетем и безупречната игра на днешните опоненти в дефанзивен аспект.

63′

Мазир Сула е официално предупреден.

62′

Арлинд Дакай е заменен от Васил Панайотов.

62′

Атанас Илиев влиза на мястото на Даниел Димов.

60′

Мирослав Маринов е заменен Жан Пиер Да Силва.

Снимка 615244

Източник: startphoto.bg

55′

Владеене на топката: Ботев (Враца): 37%, Черно Море: 63%.

50′

Чавдар Ивайлов е контузен и заменен от Диого Барбоса.

46′

Матеус Ферейра е заменен от Мазир Сула.

46′

Едгар Франко отстъпва мястото си на Мишаел Алвес.

46′

Клери Сербер се появява на мястото на Стефан Гаврилов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Чавдар Ивайлов си изкара жълт картон.

39′

Импулс в играта на Черно море! Тимът от Варна организира една от опасните си атаки и за малко да поведе в мача. Алекс Фернандес получи подаване от Едгар Франко и без да се колебае нанесе силен удар, принуждавайки стражът Костов да прави спасяване.

32′

"Моряците" пропуснаха най-доброто си положение до момента! Десният краен бранител Виктор Попов отправи изключително мощен снаряд, който профуча покрай десния страничен стълб на вратата, пазена от Красимир Костов.

24′

Футболистите на Илиан Илиев действат по-активно в атака, опитвайки да преодолеят компактната отбрана на домакините. Понастоящем обаче усилията им не се увенчават с успех.

Снимка 615242

15′

Владеене на топката: Ботев (Враца): 50%, Черно Море: 50%.

9′

Определено гостите от началото на двубоя установиха траен контрол върху притежанието на топката и дори имаха шанс да открият резултата. Нападателят Исмаил Иса бе изведен на стрелкова позиция, но ударът му се оказа неточен.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

76. Красимир Костов (в) 25. Иван Дюлгеров (в)
Даниел Моралес Илиан Илиев
34. Федерико Рубио (в) 22. Георги Георгиев (в)
22. Петър Кепов 4. Росен Стефанов

Ботев (Враца) приема Черно море на старта на 27-ия кръг в efbet Лига. Мачът на "Христо Ботев" е от 16:15 часа.

Домакините са на 11-ото място в класирането с актив от 24 точки.

"Моряците" от своя страна записаха три поредни успеха в първенството и се изкачиха от четвърто място в класирането с 45 точки, но все още не са сигурни за топ 6 в края на редовния сезон.

Черно море заяви "Хювефарма Арена" при евентуално участие в Лигата на конференциите

"Тича" не покрива някои критерии на УЕФА

В състава на врачани, Петко Ганев и няма да бъде на разположение, но Меси Биатусумока се завръща след два мача наказание.

Старши треньорът на гостите Илиан Илиев ще може да разчита на нападателя Матеус Машадо. Александър Василев пък се завръща след наказание, а Росен Станчев също попадна в групата.

В първия мач през сезона Черно море победи Ботев (Враца) с 2:1.