Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев" Зрители: 0
90+3′

Берое измъкна геройски три точки във Враца - 2:1!

90+2′

ГОЛ ШЕДЬОВЪР НА МАРТИН КАМБУРОВ!

Страхотно изпълнение на тарана със задна ножица. Изглежда Берое ще измъкне победата и трите точки от Враца със стил!

80′

Опитният Домовчийски заменя оставилия добро впечатление Бабунски.

80′

Генов пропусна да реши мача. Изстрелът му мина покрай вратата, а имаше добри възможности за комбинация със съотборник.

73′

Бърз отговор на смяната от страна на домакините - Колев ще доиграе мача на мястото на представилия се чудесно Атанасов.

72′

Минчев заменя капитана Цветков.

67′

Ботев отбелязва, но голът е отменен!

Гредата спаси Берое след топовен изстрел на Бабунски със задна ножица - можехме да станем свидетели на го бижу. При добавката топката се озова в мрежата, но е имало засада. Флагът на страничния съдия попари радостта на домакините.

63′

Не му трябваше много време на Кукула да си изкара жълт картон. Официалните предупреждения вече са 1:1, такъв е и резултатът.

60′

Кукула сменя Еривалдо. Димитър Димитров освежава своето нападение.

58′

Берое започва да налага натиск. Заралии задържат все по-трайно топката и създават по-интересните ситуации в последните минути.

56′

Чавдаров заменя Гаджев.

49′

Генов!

За пореден път играч на домакините остава очи в очи с вратаря на Берое и нова великолепна негова проява.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45′

Начало на вторите 45 минути.

45+2′

Край на първото полувреме. Двата отбора се раздадоха максимално на трудния терен. Страхотен футбол на "Христо Ботев", а най-важното предвид ситуацията е, че няма контузени.

44′

Респектираща намеса в защита на Ангелов! Петър Атанасов се отскубна от защитниците на Берое и единствено Георги Ангелов беше на пътя му до вратата. Бранителят на гостите запази самообладание и реагира майсторски, за да защити вратата си.

41′

Неприятно! Хасани беше фаулиран, но съдията пропусна това и не последва нарушение. Бранителят на Берое се превива от болка на замръзналата трева.

35′

Пропуск на Бабунски. Игралият в школата на Реал (Мадрид) прави добро впечатление през първия половин час игра.

31′

Илия Миланов влезе необмислено в краката на Макута и заслужи да му бъде показан жълт картон.

24′

Врачани първоначално се стъписаха след изненадващия гол на Берое, но след изравняването отново те диктуват случващото се на терена. Зрелищен и много динамичен мач от efbet Лига.

20′
19′

ГОЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)!

Мартин Николов простреля отблизо Ганев и резултатът е изравнен. Бърз отговор от домакините!

13′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ!

Мартин Камбуров беше точен от дузпа.

12′
10′

Атаките се редят една след друга пред вратата на Берое. Сериозно неразбирателство в защитата на заралии, които могат да бъдат доволни, че не изостават в резултата.

9′

Страхотен пробив на Николов отляво - атаката завърши с точен изстрел на Петър Атанасов, отразен от Ганев.

7′

Бабунски!

Новото попълнение на домакините се подхлъзна на замръзналия терен и пропусна да матира очи в очи стража на заралии. Последва изстрел в аут при добавката.

5′

Нов пробив на Атанасов, който нахлу в наказателното поле на Берое, но този път липсваше точност при финалния пас. Сериозен домакински натиск.

2′

Невероятен пропуск на Атанасов!

Атакуващият футболист на домакините остана очи в очи с вратаря, но шутира в обсега му и изстрелът беше отразен.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

33 Красимир Костов (в) 33 Генадий Ганев (в)
24 Алассане Диайе 5 Мелонца Мезаг
81 Атанас Зехиров 6 Александър Цветков (к)
17 Чавдар Ивайлов 73 Иван Минчев

Берое гостува на Ботев във (Враца) в ранния двубой на старта на полусезона на efbet Лига. Двубоят във Враца е от 12:30 часа. Главен съдия е Волен Чинков.

Тимът на Димитър Димитров обяви вчера официално трансфера на Мартин Камбуров и се очаква още днес да дебютира за тима. Както е известно, нападателят сам се откупи от ФК ЦСКА 1948 и се завърна Под Аязмото.

Ботев (Враца) картотекира всичките си нови играчи

Днес бяха уредени документите и на Дориан Бабунски

За срещата във Враца Димитър Димитров няма да може да разчита на Октавио, който е контузен.

Колегата му Антони Здравков също има своите кадрови проблеми, като няма да разчита на трима - Том, Ничев и Ненов.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Берое заема 5 място във временното класиране с актив от 28 т. Домакините от Ботев са 10-ти с 15 пункта. В последните си 5 шампионатни двубоя Берое записа 3 победи, 1 равенство и 1 загуба. Ботев са в серия от 5 поредни загуби. Водещ голмайстор до този момент за "зелено-белите" е Алиун Фал с 8 попадения, а за домакините Даниел Генов с 6.

Камбуров: Сам се откупих от ФК ЦСКА 1948, в Берое винаги съм изпитвал наслада от футбола

"Извадих парите от джоба си"

В историята на най-високото ниво на българския футбол Берое е надделявал над Ботев 26 пъти. 21 са победите за врачани, а равенствата са 8. Головата разлика е 96-66 в полза на "зелено-белите". 27 са срещите във Враца, където "зелено-белите" имат 4 победи, а Ботев 17 успеха. Равенствата са 6.

От Берое: Мартин Камбуров разтрогна с ФК ЦСКА 1948 и подписа с нас

Клубът обяви трансфера официално

В първия мач от този сезон между тези съперници, който бе от 4 кръг на първенството Берое победи с 6:0 като домакин. Попаденията бяха дело на Иван Минчев, Кийлън Лебон и на двата пъти Алиун Фал и Гаюс Макоута.