Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:

Ботев (Враца) и Арда завършиха наравно 0:0

Две нули за Ботев (Враца) и Арда, ВАР спаси кърджалии от поражение

Отмениха гол на домакините заради спорна засада

88′

Том стреля с глава след центриране от корнер, но топката минава над напречната греда.

78′

Йохан Валбуена е заменен от Чавдар Ивайлов

78′

Мирослав Маринов е заменен от Жан Пиер Да Силва.

Снимка 590385

Източник: startphoto.bg

76′

Джуниет Али е заменен от Деян Лозев.

75′

Ласана Н'диайе е заменен от Светослав Ковачев.

66′

Даниел Генов е заменен от Клери Сербер.

66′

Сантиаго Монтоя е заменен от Венцислав Христов.

Снимка 590383

65′

Тонислав Йорданов е заменен от Иван Тилев.

64′

Жълт картон и за Ласана Н'диайе.

57′

Антонио Георгиев се възползва от свободното пространство пред себе си и стреля, но право в ръцете на Анатоли Господинов.

51′

Иван Коконов получава жълт картон.

47′

Христо Иванов заменя Лъчезар Котев.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Мирослав Маринов получава жълт картон.

44′

Алекс Петков получава жълт картон.

31′

ГОЛ! Даниел Генов! Не! Попадението му бе отменено. Ситуацията бе разглеждана от ВАР доста време и в крайна сметка съдията Радослав Гидженов реши, че гол няма. Засадата беше доста тънка.

24′

Ласана Н'диайе пропусна добра възможност. Футболистът шутира от непосредствена близост до вратата, пращайки топката над напречната греда.

12′

Милен Стоев получава жълт картон.

Снимка 590382

2′

Отлично разиграване между Даниел Генов и Браян Переа! Последният проби отляво и пусна успоредна на голлинията топка, която обаче Мирослав Маринов не успя да засече.

1′

91 Венцислав Христов 97 Жосе Да Силва

Ботев (Враца) ще премери сили с Арда в мач от 13-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" е от 17:45 ч. и ще бъде свирена от Радослав Гидженов.

Резултатите на домакините определено не са задоволителни. В последните си 6 двубоя имат 5 поражения и само една победа. Съставът на Даниел Моралес е записал три успеха от началото на кампанията, като два тях бяха постигнати на своя стадион. Поради тази причина врачани разчитат предимно на домакинския фактор.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Арда е без загува в три поредни мача, в които записа две равенства и една победа. В последния кръг възпитаниците момчетата на Александър Тунчев надделяха с 1:0 над Хебър, с което заемат 8-мо място в класирането.

Ботев пък е на 11-та позиция и при положителен резултат може да излезе от зоната на изпадащите.

Двамата наставници ще могат да използват всичките си футболисти, като само Илия Юруков няма да вземе участие за Арда, тъй като натрупа жълти картони и е наказан за един мач.