Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен Комплекс Ботев 1912, гр. Пловдив Зрители:

Димитър Тонев ще доиграе мача вместо Реда Рабей.

84′

Николай Минков влезе на мястото на Па Конате.

83′

Появилият се преди секунди Николов стреля от дистанция, но право в ръцете на Георги Аргилашки.

81′

Валентин Николов замени Октавио.

75′

ГООООЛ! 2:0!

Ето'о със страхотен рейд и след това завършек наказа за втори път Дамян Дамянов!

69′

Току стреля опасно с глава, над напречната греда.

67′

Пинсон влиза на мястото на Илия Димитров.

66′

Йоргос Катсикас получи жълт картон.

55′
Снимка 570175

54′

Пламен Крачунов получи първия жълт картон.

53′

Хубав шут на Славчев принуди Аргилашки да се намесва.

49′

Шут на Тодор Неделев от фаул мина над вратата на Локомотив.

46′

Димитър Митков заменя Владимир Семерджиев

46′

Матеус се появи на мястото на Селсо Рапосо.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на втората част.

45+1′
45′

Край на пъвото полувреме!

43′

Локомотив държи инициативата в последните минути.

36′

Слаб удар на Брахими с глава, без проблеми за Дамянов.

33′

Влади Семерджиев опита изстрел от наказателното поле, а топката се отби и излезе в корнер.

27′

Октавио стреля от дaлеч, но право в Георги Аргилашки.

21′

Ботев владее повече топката в последните минути, но без нови шансове.

14′

Мохамед Брахими проби опасно, но нямаше кой да засече острия му пас.

12′

Гостите опитаха да изнесат играта в по-предни позиции, но можеха да бъдат наказани на контраатака.

6′
5′

ГООООООООЛ! 1:0

Току извежда Ботев напред! Звездата на домакините простреля Локо с хубав шут в десния ъгъл, след като проби в наказателното поле.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

28 Филип Филипов 15 Лука Иванов

Ботев (Пловдив) приема Локомотив (София) в последния кръг от редовния сезон. Мачът в Коматево започва в 20:00 часа.

"Канарчетата" ще атакуват третото място, което до момента е заемано от Черно море. Пловдивчани са с с 43 точки - едва две по-малко от един от съперниците за трето място Черно море.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Тимът на Азрудин Валентич е в серия от 4 поредни домакински победи. Локомотив (София) е в дъното на класирането, с актив от 25 точки и ще се бори за оцеляването си в елита.

Балтанов: Мечтая да играя за Ботев на "Колежа"

"Петър Зехтински е човек, от когото съм научил много за клуба"

Столичният тим няма нито една победа като гост през този сезон - 4 равенства и 8 загуби. "Канарчетата" пък са третият най-добър домакин и изглеждат явен фаворит в срещата.