Владеене на топката: Ботев (Пловдив): 51%, Черно Море: 49%

27′

Жълт картон за Закария.

18′

ГОООЛ! 1:1! Закария! "Моряците" организираха страхотна многоходова атака, а топката достигна до Виктор Попов на десния фланг. Десният бек на гостите пусна пас по земя в наказателното поле, а Закария се възползва и с удар от точката на дузпата възстанови равенството.

8′

ГОООЛ! 1:0! Антоан Бароан откри резултата! Херман проби по десния фланг и центрира в наказателното поле, Ману отигра с едно докосване и топката попадна в краката на Бароан, който беше безкомпромисен!

1′

24 Джаспър Ван Хертъм 10 Велислав Василев

Ботев (Пловдив) приема Черно море в откриващия двубой на 7-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Коматево е от 21:00 часа.

Домакините са в търсене на първа победа от началото на сезона, като едва миналия кръг извоюваха 1 точка срещу Берое.

Илиан Илиев определи групата на Черно море за предстоящия мач с Ботев (Пловдив)

Отборът ще пътува за Пловдив в четвъртък сутринта

Днешната им цел за три пункта ще е доста сложна, тъй като Черно море започва по добър начин сезона и към момента има 4 победи и 1 загуба.

За Копич днешната среща е първа домакинска, като той няма да може да разчита на контузения Па Конате, чиято стара травма се обади в мача срещу заралии. Джеймс Ето"о обаче ще бъде на разположение.

В групата на Илиан Илиев пък попаднаха 19 играчи. Аут са възстановяващите се от контузии Даниел Димов, Цветомир Панов и Мазир Сула.