Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен Комплекс Ботев 1912, гр. Пловдив Зрители:
90+5′

Край на мача.

89′

Димов отправи слаб удар с глава след центриране на Гарсия от пряк свободен удар, но не затрудни вратаря на Ботев.

85′

Току е заменен от Работов.

84′

Отличен шанс пред Родриго Вилела. Португалецът получи в наказателното поле от Зе Гомеш и потърси далечния ъгъл, но стреля покрай вратата.

82′

Димов заменя Иса.

81′

Жълт картон за Филипов.

75′

Гарсия опита да изненада Георгиев от пряк свободен удар. Топката мина близо до страничния стълб.

75′

Вилела заменя Андраде.

75′

Дичев влиза на мястото на Касми.

73′

Гол на Виктор Генев е отменен заради засада.

72′

Пропуск на Току! Рабей намери Току пред наказателното поле. Ганаецът финтира защитник и отправи удар, който Станчев изби в корнер.

71′

Янко Георгиев лови удар от далечна дистанция на Касми.

69′

ГОООЛ ЗА БОТЕВ!!! Конате получи отляво, напредна и центрира. Атанас Илиев изпревари Станчев и с глава насочи във вратата за 1:1.

68′

Жълт картон за Андраде.

68′

Зе Гомеш заменя Илиев.

68′

Еспиноса влиза на мястото на Бонев.

60′

Конате заменя Шоколаров.

57′

Шут от далечна дистанция на Касми минава покрай вратата.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Добрев заменя Джонатан.

46′

Илиев влиза на мястото на Сисе.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

42′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Станчев бележи! Защитникът бе най-съобразителен при центриране от корнер, Сисе изпусна Станчев, който с глава не остави шансове на Янко Георгиев.

37′

Касми изведе Велев сам срещу Янко Георгиев. Вратарят излезе и затвори халфа, който стреля право в него. След двоен рикошет топката излезе в аут.

32′

Касми проби отдясно, потърси коридор за стрелба и отправи удар, който Генев блокира.

24′

Току пусна извеждащ пас за Сисе в половината на Ботев. Георгиев излезе своевременно и успя да изчисти топката, а освен това френският нападател се спъна сам.

17′

ГРЕДА! Ботев организира отлична атака отдясно. Джонатан комбинира с Току, който изведе Филипов на стрелкова позиция в наказателното поле. Защитникът заложи на силата и прати топката в горната греда.

8′

Младеновски отправи слаб удар с глава след центриране от корнер. Георгиев не бе затруднен и улови.

5′

Салиф Сисе получи в центъра на терена. Французинът видя, че Георгиев е излязал напред и опита да го прехвърли, но стреля над вратата.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

25. Станислав Работов 20. Зе Гомеш

Черно море гостува на Ботев (Пловдив) в мач от плейофите за разпределяне на местата от 7-о до 10. Срещата в Коматево започва в 17:30 часа.

"Моряците" се нуждаят от победа, за да останат основен фаворит за мястото, даващо правото на бараж за Европа.

Тимът на Илиан Илиев е с 4 точки преднина пред втория Левски, който днес посреща Царско село.

От своя страна "канарчетата" не играят за нищо в шампионата и са си запазили последното място.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

В Ботев трайно контузени са Тодор Неделев и Димитър Тонев, а наказани няма.

Илиан Илиев: В много случаи съдиите решават изхода на двубоя

Вижте обширно интервю с треньора на Черно море

Старши треньорът на гостите Илиан Илиев няма да може да разчита на Васил Панайотов, който е наказан.

Черно море: Критерият на Гидженов, открийте разликите!

Вижте какво публикуваха варненци

В първия мач от плейофите между двата отбора на "Тича", домакините се наложиха с 3:1.