80′

Грешка на Пласид!

Шанс за Кукула!

Пропуска.

Стражът се размина с топката, която стигна до футболиста на домакините, но ударът му с глава не беше добър.

77′

Нганиони се подготвя да се появи на терена.

И двамата треньори държат да стигнат до успеха, като непрестанно променят първоначалните си постройки, с цел подобряване играта на съставите си.

73′

Мертенс е сменен от Роси.

70′

Кукула сменя Октавио.

69′

Връщане за Перниш.

Не особено добро изчистване на вратаря.

Все пак при опита за добавка той спасява вратата си.

64′

Удар на Даскалов от границата на наказателното поле!

Перниш спасява.

Атаката на "царете" беше продължителна, но не доведе до откриване на резултата.

62′

Пробив на Камбуров в наказателното поле.

Получава подаване.

По-напред от желаното му дойде топката.

Ударът му от малък ъгъл е спасен.

60′

Минчев сменя Лебон.

59′

Манев сменя Костадинов.

53′

Камбуров сменя Стефанов.

52′

Центриране в полето на Пласид.

Топката премина над вратаря на Царско село.

Бакалов засича кълбото с глава!

Встрани от целта.

Малшанс за Берое.

50′

Засада на Христов.

48′

Мертенс е изведен по диагонал срещу вратаря.

Шутира!

Изключително разочароващо изпълнение.

Пропуск.

47′

Бакалов заменя Еривалдо.

46′

Христов сменя Лука.

45′

Играта е подновена.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме започна по не особено добър начин и за двата тима, с оглед тежките условия за игра.

Над града се изсипа сериозно количество дъжд, което затрудни действията на единайсеторките.

Повече от любопитно за отбелязване бе това, че първото по-сериозно нарушение беше извършено след... 5 секунди игра. Октавио беше повален на тревата и играта временно беше спряна.

Именно фауловете бяха причината през голяма част от времето да не се играе футбол. Ситуациите пред двете врати бяха рядкост, като хлъзгавият терен не спомогна за подобряване на статуквото.

Фал и Октавио бяха сред главните действащи лица в състава на Берое, като се опитваха във всеки възможен момент да застрашават вратата на съперника.

Лука пък действаше на границата на засадата на ответния край от игрището, но не получи стопроцентов шанс за изява.

Изстрел на Лебон беляза края на първите 45 минути, но до гол за някой от двата състава така и не се стигна.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Попадийн.

44′

Жълт картон за Ангелов.

42′

Борба, изчакване, дебнене за грешка на съперника.

Но не и атаки към двете врати.

Добрата новина е, че атмосферните условия са добри и вече позволяват да се играе футбол.

38′

Проблем с лявата ръка на Балтанов.

Ще му бъде оказана медицинска помощ.

Връща се бързо на терена.

35′

Жълт картон за Октавио.

31′

Центриране на Еривалдо.

Ангелов стреля далеч встрани от целта.

Пропиляна възможност за домакините.

29′

Жълт картон за Кавдански.

26′

Засада на Еривалдо.

22′

Лебон отново притеснява защитата на "царете".

Стига до възможност за отправяне на удар.

Стреля!

Покрай вратата.

21′

Засада на Лука.

19′

Центриране в полето на Царско село.

Разбъркване, след което обаче Пласид хваща уверено топката в ръцете си.

17′

Изстрел на Балтанов от много далечна дистанция.

Без опасност за Перниш.

Завърна се стражът на вратата на тима след много продължително отсъствие.

Душан Перниш иска да завърши кариерата си в Берое

Вратарят е готов да се включи в подготовката на тима за пролетния дял

16′

Лебон нахлува в полето на Пласид.

Забави се и топката му е избита.

При опита за добавка, Пласид реагира добре и успява да спаси тима си.

Кълбото е в притежание на гостите.

14′

Алиун Фал е в засада.

12′

Възможност за Царско село!

Мертенс стреля!

Топката е избита.

Първи шанс за един от двата отбора.

8′

Пробив на Лебон по левия фланг.

Стига до възможност за отправяне на изстрел.

Ударът му не е точен.

6′

Топката едва се движи по терена.

Дали лошите атмосферни условия няма да повлияят на развитието на срещата?

5′

Дъждът се засили.

Условията за игра стават все по-тежки.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Мартин Камбуров отново остава на резервната скамейка.

Мартин Камбуров разочарован от решението на Димитър Димитров да го остави на пейката

Камбуров разочарован от решението на Херо да го остави на пейката

Съотборниците му не го искат?

1′

73 Иван Минчев

Берое приема Царско село в мач от 25-ия кръг на efbet Лига. Двубоят под Аязмото започва в 16:00 часа и ще бъде ръководен от Владимир Вълков от Пловдив.

Домакините заемат 5 място във временното класиране с актив от 36 т., а гостите са осми с 28 пункта.

В последните си 5 шампионатни двубоя Берое записа победа, равенство и три загуби, а гостите са в поредица от 2 победи, равенство и две загуби.

Шефовете на Берое привикаха Димитър Димитров и екипа му на специална среща

Шефовете на Берое привикаха Херо и екипа му

Карантината на Грудев изтича днес

Водещ голмайстор за заралии до този момент е Мартин Камбуров с 12 попадения, а за съперника е Мартин Кавдански с 4.

Старши треньорът на домакините Димитър Димитров е поставен под напрежение, като постът му изглежда все по-несигурен, а за негов заместник вече се спрягат различни варианти.

Берое на загуба над милион и половина преди данъците

Директорите взели 27 бона

В най-високото ниво на българския футбол двата тима са играли един срещу друг три пъти, като "зелено-белите" имат две победи и една загуба.

В първия двубой от този сезон, който бе в 12-ия кръг Берое се наложи с 2:0 като гост.

Берое показа финансовия си отчет (ДОКУМЕНТИ)