Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Жълт картон за Стоев.

89′

Жълт картон за Фал.

86′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! Ивайло Димитров бележи от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Охене.

85′

Жълт картон за Охене.

82′

Жълт картон за Георги Вълчев.

81′

Конте получи топката отляво, навлезе навътре и нанесе удар. Вуцов улови.

80′

Димитров влиза на мястото на Макрилос.

74′

Удар на Макрилос от границата на наказателното поле минава високо над вратата.

73′

Охене заменя Минчев.

73′

Фал заменя Камбуров.

72′

Жълт картон за Патев.

70′

Василев влиза на мястото на Лебон.

68′

Втори жълт картон за Крум Стоянов.

64′

Лебон проби през центъра и нахлу в наказателното поле и опита удар, но не успя да преодолее Вуцов.

62′

Жълт картон за Мезаг.

60′

Тасевски заменя Дост.

60′

Кръстев влиза на мястото на Сораков.

58′

Славия организира отлична контраатака. Кирилов проби през центъра и намери Сораков отдясно. Младокът стреля от малък ъгъл, но Ганев изби.

55′

Хубав пробив на Конте завърши с блокиран удар от Вълчев. Топката стигна до Цветков, който също стреля, но неточно.

50′

Спасяване на Ганев! Антовски центрира отляво в наказателното поле, където Стоев бе изпуснат от защитата и нанесе коварен удар с глава. Ганев обаче се намеси добре и успя да избие в корнер.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46′

Конте заменя Еривалдо.

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′

Край на първата част.

45+2′

Жълт картон за Крум Стоянов.

45+1′

Удар на Вълчев минава над вратата на Берое.

45′

Жълт картон за Георги Ангелов.

40′

Жълт картон за Камбуров.

32′

Жълт картон за Андреа Христов.

22′

Макрилос получи отдясно и центрира в наказателното поле, където Фуртадо не успя да играе с топката и това позволи на Кирилов да стреля от воле. Топката обаче мина опасно над вратата.

17′

Шанс за Славия! Патев получи от Стоев отдясно и центрира в наказателното поле, където Сораков изпревари защитник на Берое и отправи удар, който мина покрай вратата.

12′

ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Макоута бележи! Лебон центрира от корнер на първа греда, където Георги Ангелов продължи кълбото към далечната за Макоута. Конгоанецът бе оставен непокрит и от няколко метра не сбърка за 1:0.

8′

Берое получи право да изпълни пряк свободен удар пред наказателното поле. Камбуров нанесе удар, който срещна стената и излезе в корнер.

6′

Удар на Вълчев от далечна дистанция излиза в аут.

4′

Пропуск на Еривалдо! Лебон получи отляво и центрира ниско в наказателното поле. Камбуров не успя да играе с топката, но кълбото стигна до Еривалдо. Португалецът от няколко метра обаче стреля над гредата.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

29. Еривалдо 71. Стоев
73. Минчев 10. Кирилов
19. Василев 20. Ангелов

Берое приема Славия в мач от 18-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 14:30ч. Главен съдия е Георги Кабаков.

На старта на полусезона, играчите на Димитър Димитров победиха Ботев (Враца), докато Славия загуби от ЦСКА.

За срещата Димитър Димитров няма да може да разчита на Кукула, който е контузен. "Белите" няма да могат да разчитат на Димитър Рангелов и Костадин Велков.

Берое заема 5 място във временното класиране с актив от 31 т.

Последно: Ерсон Кукула няма да е на разположение на Берое за мача със Славия

Последно: Кукула няма да е на разположение на Берое за мача със Славия

Срещата от 18-ия кръг на efbet Лига е утре

Гостите от Славия са 13-ти с 12 пункта. В последните си 5 шампионатни двубоя "Берое" записа 3 победи, 1 равенство и 1 загуба.

Славия е в серия от 4 поредни загуби и едно равенство. Новият нападател на тима Мартин Камбуров е водещ голмайстор с 9 попадения, а за гостите Радослав Кирилов с 3.

Славия без Рангелов и Велков в Стара Загора

Вижте групата на "белите"

В историята на най-високото ниво на българския футбол Берое е надделявал над Славия 40 пъти. 47 са победите за "белите", а равенствата са 24.

Головата разлика е 184-139 в полза на "столичани". 55 са срещите в Стара Загора, където "зелено-белите" имат 27 победи, а Славия 15 успеха. Равенствата са 13.

В първия мач от този сезон между тези съперници, който бе от 5 кръг на първенството Берое победи с 2:0 като гост.