Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители: 785
90+12′

КРАЙ НА МАЧА!

Берое - Пирин 1:1 в мач от efbet Лига

Късна драма в Стара Загора! Берое и Пирин не се победиха, съдбата им ще се решава в последния кръг

Вижте подробности

90+9′

ГООЛ! 1:1! КОНДРАКОВ Е ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА!

90+6′

ДУЗПА ЗА ПИРИН! В последната минута от продължението "орлетата" получиха пряк свободен удар. След изстрела от него, топката се отби в стената и играта първоначално продължи. Реферът обаче беше привикан от съдията на ВАР, за да види потенциална игра с ръка на Сана Гомеш в собственото му казателно поле. Оказа се, че такава има и дузпата беше отсъдена, а Сана получи втори жълт картон и беше изгонен от игра.

84′

Жълт картон за Андрей Йорданов.

77′

Жълт картон и за Макс Челич от състава на домакините.

73′

Божидар Пенчев замени Йоан Бауренски.

67′

Гостите изпълниха корнер, след който Вячеслав Велев стреля с глава, но изстрелът му мина близо до дясната греда.

64′

Пореден жълт картон. Получи го десният краен защитник на Берое - Густаво Каскардо.

62′

Жълт картон за Серкан Юсеин.

53′

Жълт картон за Славчо Шоколаров.

50′

ГРЕДА ЗА БЕРОЕ! Пет минути след подновяването на играта домакините бяха много близо до втори гол. Капитанът Мечев центрира от корнер, Машедо излезе на първа греда и насочи с глава към целта, но топката се удари в напречния стълб на вратата.

46′

Илкер Будинов замени Мартин Смоленски в началото на второто полувреме.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

36′

Жълт картон за Йоан Бауренски.

36′

Кондраков получи жълт картон.

31′

ГООЛ! 1:0!! ВАСИЛ ВАСИЛЕВ! Домакините изпълниха късо корнера, а топката попадна в краката на младия Васил Василев, който стреля с левия крак, Сенхаджи понечи да блокира шута му, но само направи така, че Ковальов да не може да реагира и топката се оплете в мрежата на "орлетата".

30′

Серкан Юсеин отново изпробва рефлекса на Ковальов с шут от границата на наказателното поле, а украинецът успя да избие в корнер.

18′

ШАНС ЗА БЕРОЕ! В 18-а минута станахме свидетели и на първата отлична възможност за домакините. Васил Василев беше изведен сам срещу вратаря с перфектен пас от собственото си поле, но Максим Ковальов излезе предвидливо, скъси дистанцията до нападателя и парира изстрела му.

14′

Мощен шут на Серкан Юсеин, който затрудни вратаря на Пирин, но ситуацията се размина без последствия за гостите.

10′

Владеене на топката: Берое: 56%, Пирин: 44%

5′

Двата тим се хвърлиха в атаки в началните минути на срещата. Загубата може и да не се окаже фатална за нито един от отборите, но пък победата ще гарантира оставането в елита.

1′