62′

ГООООООООООООООООООЛ!!!

1:2!

Попадение на Ману!

Буквално преди малко повече от минута появил се на терена, той се разписва за Лудогорец!

Изведен очи в очи с вратаря, стреля неспасяемо!

60′

Анисе също напуска терена.

Ману на негово място.

58′

Янков сменя Текпетей.

55′

Лебон пада в наказателното поле.

От щаба на Берое претендират за дузпа.

Такава не е отсъдена.

Димитър Димитров е извън кожата си...

52′

ГООООООООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Невероятно изпълнение на Минчев!

Стреля неспасяемо от свободен удар!

Резултатът е изравнен.

Берое се връща в мача!

50′

Десподов с продължителен рейд.

Центрира към Каули.

Силен удар!

Вратарят спасява!

49′

Лебон получава топката на границата на наказателното поле.

Стреля!

Кълбото се отбива в тялото на защитник и излиза в ъглов удар.

48′

Два поредни опита на Текпетей да центрира остро.

При втория топката е избита в корнер.

Нищо интересно след изпълнението.

45′

Играта е подновена.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме започна с масиран натиск на гостите. В резултат на това, след само 3 минути игра, те излязоха напред в резултата.

Извеждащо подаване към Кешеру бе използвано оптимално от опитния нападател на шампионите, който копна топката над вратаря и тя попадна в мрежата за 0:1.

Последваха нови две бързи атаки на "орлите", но Текпетей и отново Кешеру нямаха шанс да се разпишат.

Кирил Десподов показа майсторство при изпълнение на свободен удар, но изстрелът му срещна напречната греда.

В средата на полувремето "зелените" се отдръпнаха назад и дадоха възможност на домакините да демонстрират на какво са способни.

Първоначално с центрирания от фланговете, а след това дори и чрез директни атаки през центъра, Берое така и не намираше верния път към вратата.

Пасовете на Стоянов и Фал бяха остри и предоставяха чудесни шансове на Макоута за изява, но днес не беше денят на състезателя на старозагорци.

Той пропиля с лека ръка и най-сериозната възможност за беройци да изравнят, като в самия край на полувремето върната към точката на дузпата топка от Фал намери именно Макоута, който не успя да я засече подобаващо и тя едва стигна до вратаря на съперника.

Наставникът на Берое Димитър Димитров и неговият щаб имаха претенции за редица отсъждания на главния съдия, като Йордан Господинов дори беше официално предупреден от арбитъра.

45′

Почивка.

44′

ПРОПУСК!

Скоростна атака на Берое, при която Фуртадо връща топката към точката на дузпата.

Там е Макоута, който не успява да засече и да насочи кълбото към целта.

Пропиляна чудесна възможност за домакините.

39′

Претенциите на домакините към реферите не спират.

Налага се отново Херо да бъде усмиряван.

Няма да бъде съвсем изненадващо, ако той бъде помолен да напусне пределите на терена.

34′

Жълт картон за Йордан Господинов.

33′

Засада на Текпетей.

32′

Все по-настоятелен става Димитър Димитров в претенциите си за извършени нарушения срещу неговите футболисти.

Налага се да бъде успокояван от официалните лица край страничната линия.

28′

Берое започна много по-често да опитва директни атаки през централната част от игрището.

Центриранията от крилата също остават опция за старозагорци.

27′

Все още едноцифрен брой извършени нарушения.

На този етап двубоят е коректен.

22′

Две поредни груби влизания на Сантана в краката на съперниковите състезатели.

Шпагатите му носят щети на опонентите, но остават "невъзнаградени" с официално предупреждение.

20′

Няколко по-тежки сблъсъка на терена.

Текпетей получи медицинска помощ, но все пак продължава участието си в мача.

След това закачка и между Мезаг и Кешеру, която завършва само със забележка от страна на съдията.

17′

Макоута центрира!

Фал се опитва да засече топката във вратата.

Не успява да я отиграе по най-добрия начин и тя излиза в аут.

15′

Поредица от грешни подавания и за двата тима.

Без нови атаки към двете врати.

10′

Засада на Кешеру.

8′

Свободен удар за гостите.

Изпълнението е на Кирил Десподов!

Топката се отбива в напречната греда!

Малшанс за разградчани!

6′

Жълт картон за Минчев.

3′

0:1!

109-и гол за Клаудиу Кешеру с екипа на шампионите!

Прехвърля технично вратаря и открива резултата още в самото начало на срещата.

Очертава се неприятен ден за домакините.

2′

Още в самото начало се очертава ясно подходът на всеки от двата тима и стратегията в срещата.

Берое е изцяо прибран в собствената си половина.

Лудогорец атакува от първата минута.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

91 Мартин Камбуров 88 Вандерсон Фариас

Лудогорец гостува на Берое в мач от 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес, от 14:30 часа, под Аязмото.

"Орлите" ще търсят победа, с която да се откъснат на върха във временното класиране.

При успех разградчани ще имат аванс от 8 точки пред ЦСКА.

Снимка 520685

Възпитаниците на треньора Валдас Дамбраускас ще се опитат да се възползват от самоубийственото реми 0:0 между столичани и Локомотив (Пловдив) на "Българска армия".

Шеф на Берое: Смяната на Херо никога не е била на дневен ред за нас

"Загубата от Левски е неприятна"

Берое е пети във временното класиране, с актив от 32 точки.

Тимът загуби от Черно море в миналия кръг от шампионата, а през седмицата бе отстранен от Левски за Купата на България.

Това доведе от оставката на треньора Димитър Димитров, която обаче не беше приета.

Берое гони Карлос Охене

Берое гони провинил се на "Герена"

Червеният му картон прелял чашата

В първия мач от сезона между двата отбора Берое загуби с 0:2 гостуването в Разград, като регистрира четвърто поредно поражение от съперника.

Очаква се Херо отново да заложи на Мартин Камбуров и Алиун Фал в предни позиции. Карлос Охене е наказан и пропуска срещата.

За Лудогорец ще се завърнат голяма част от титулярите, които получиха почивка през седмицата срещу Царско село за Купата.