Спас Делев заменя Бернард Текпетей.

77′

Даниел Генов влиза на мястото на Джонатан Перейра.

76′

Алиун Фал бе изведен зад защитата на Лудогорец, а Серджио Падт тръгна да пресреща нападателя на Берое. Той прехвърли нидерландеца, но прати топката над вратата.

Снимка 570053

75′

След опасна атака, топката се озова в краката на Текпетей, който се озова сам срещу вратаря. Той шутира по диагонала, но не уцели вратата на домакините.

65′

Рик Джонатан заменя Кирил Десподов.

59′

ГОЛ! Бернард Текпетей! Каули Оливейра комбинира с Пиерос Сотириу. Кипърецът видя вдясно непокрития Текпетей. Нигериецът шутира силно с десния крак и прати топката между краката на Генадий Ганев.

53′

Каули Оливейра получава жълт картон.

52′

Бърза контра за домакините завърши с хубаво центриране на Давиде Мариани в наказателното поле. Там Джонатан Перейра се опита да отиграе технично, но Игор Пластун съумя да отклони отпката в корнер.

Снимка 570042

51′

Кирил Десподов щутира от пряк свободен удар. Топката минава над вратата.

49′

Лудогорец продължава да стои по-добре на терена. Натискът на разградчани се увеличава.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Георги Динков стреля от дистанция и предизвика карамбол. Топката се удари в Игор Пластун, а след това в Сиам Бен Юсеф, а след това бе избита в тъч.

36′

Оливейра! Играчът отново дръпна спусъка, този път позицията му бе извън наказателното поле, но топката профуча покрай дясната греда.

Снимка 570040

35′

Центриране отдясно стигна до Каули Оливейра. Футболистът засече подаването от воле, но прати топката прекалено неточно.

30′

Остро центриране на Десподов в наказателното поле. Никой обаче от състава на разградчани не успява да засече подаването и защитата на Беоре изчисти.

24′

Пиерос Сотириу бе на сантиметри от това да се възползва от нелепа грешка в защитата на Берое. В крайна сметка бранителите на старозагорци се справиха със ситуацията.

18′

Клод Гонсалвеш получава жълт картон.

Снимка 570039

16′

Серкан Юсеин пробва късмета си с удар от далечно разстояние, но неточно.

12′

Десподов отново успя да центрира към Сотириу, който игра с глава, но от непосредствена близост не успя да прати топката във вратата.

5′

Кирил Десподов напредна отляво и центрира в пеналтерията. Там Пиерос Сотириу се извиси над всички, но прати топката на сантиметри от лявата греда.

Снимка 570041

3′

Равностойно начало за двата отбора, разградчани се опитват да наложат играта си.

1′

Божидар Пенчев Спас Делев

Лудогорец гостува на Берое в мач от 26-ия последен кръг от редовния шампионат на efbet Лига. Двубоят е днес от 17:30 часа в Стара Загора.

Разградчани ще се опитат да се възползват от поредната грешна стъпка на преследвача ЦСКА и да увеличат преднината си пред втория на цели 12 точки. Вчера "червените" отстъпиха с 0:2 при гостуването си на Локомотив в Пловдив.

Лудогорец не е губил от Берое в последните десет мача между двата тима. Шампионите са спечелили осем от тези двубои, два са завършили наравно. Моментната форма на двата отбора също подсказва лесна победа за "зелените".

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Лудогорец е на върха в класирането в родното първенство с четири победи и едно равенство в последните си пет шампионатни двубоя, а домакините са с три загуби, равенство и само една победа.