Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

ГОООЛ! Тунгара! 2:0! Отново Симеон Мечев изведе нападателя на Берое и той хладнокръвно преодоля стража на Локомотив за 2:0! Всичко в този мач е ясно - 3-те точки ще останат в Стара Загора!

88′

Реферът Ел-Хатиб отиде сам да разгледа ситуацията и промени решението си. Няма дузпа!

86′

ДУЗПА ЗА ЛОКОМОТИВ! Лукас Мартинс фаулира Матеус и съдията посочи бялата точка! Ситуацията се проверява от ВАР!

85′

Жълт картон за Христо Иванов.

62′

ГОООЛ! 1:0! Тунгара! Симеон Мечев изрита топката напред от своето наказателно поле, Тунгара овладя подаването малко след централната линия, напредна с топката, влезе в наказателното поле и преодоля вратаря за 1:0!

60′

Сантиметри разделиха Берое от гола! Лукас Мартинс бе изведен от Стив Траоре, но нацели гредата!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+2′

Край на първото полувреме!

41′

Страхотен шанс за Локомотив. Боруков изведе Матеус на отлична позиция, но изстрелът му мина над вратата. В крайна сметка се оказа, че имало и засада.

33′

Втори жълт картон за футболист на Локо (Пд). Каракашев влезе в тефтерчето на съдията.

Снимка 585464

Източник: startphoto.bg

25′

Жълт картон за Преслав Боруков.

2′

Малко след изтичането на първата минута Берое получи страхотен шанс за гол. След ценриране на Стив Траоре, Абубакар Тунгара се оказа на чиста позиция на точката на дузпата, но Динко Хоркаш опази мрежата си.

Снимка 585465

1′

5 Тодор Павлов

Берое приема Локомотив (Пловдив) в среща от 8-ия кръг на efbet Лига. Двубоят под Аязмото започва в 21:00 часа и ще бъде ръководен от Васимир Ел-Хатиб.

Към момента домакините заемат 13 място с актив от 5 точки, а "смърфовете" са пети с 13 пункта.

Криза? Нови в Берое взимат 5 пъти над минималната заплата в елита

Луизиньо се е договорил за месечно възнаграждение в размер на 4000 евро

Това е номер 101 между тези съперници в елита, а до този момент Берое има 35 победи, 20 равенства и 45 загуби от този съперник. Головата разлика е 160-116 в полза на "смърфовете". Срещите в Стара Загора са 49, а в тях статистиката показва 27 победи за старозагорци, 9 равенства и 13 победи за "черно-белите".

Най-честият резултат между тези съперници е 1:1 (12 пъти). Последният двубой между тях бе през миналия шампионат, когато в Берое спечели с 1:0 като домакин.