Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители: 3567
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Берое - Левски 0:1 в мач от efbet Лига

Този път Левски превзе лесно Стара Загора, ранен гол на Попето реши мача с Берое

"Сините" със стратегически успех, който ги доближава до челните места

90+3′
Снимка 589810

Източник: startphoto.bg

90+3′

В последната беройска атака за мача имаше доста сериозно напрежение. Луизиньо създаде отлична възможност за Абубакар Тунгара. Общо взето, разминаването на Хосе Кордоба с топката сътвори целия този кратък хаос. Въпреки това обаче панамецът бързо се поправи и по този начин "сините" се поздравиха с поредна победа в българския шампионат.

90+1′

Патрик-Габриел Галчев също ще спечели време с появата си на терена. Излиза Уелтън.

89′

Роналдо отстъпва мястото си на 17-годишния Асен Митков.

87′

Симеон Мечев получава жълт картон.

86′
Снимка 589809

84′

Жереми Петрис получава жълт картон.

79′

Божидар Пенчев се появява на терена, а напускащият е Стилиян Николов.

75′

УЕЛТЪН! Левски създаде нова голова ситуация, но и тя се провали с гръм и трясък заради Уелтън и Роналдо. Този път завършващият удар трябваше да бъде дело на №17, но....се размина с топката.

74′

Луизиньо да Силва получава официално предупреждение.

74′
Снимка 589803

74′

Калоян Кръстев напуска играта, а вместо него ще видим Митко Митков.

67′

РОНАЛДО! Левски имаше изключителния шанс да удвои своята преднина в 67-ата минута. Уелтън за първи път се измъкна зад гърна на беройската отбрана и вместо шут, реши да комбинира с тичащия към дузпата Роналдо. Бразилецът стреля с едно докосване, но право в тялото добре позиционирания Иван Караджов.

63′

Ивелин Попов напуска терена, за да бъде заменен от Марин Петков.

63′

Андриан Краев ще влезе на позицията на Георги Миланов.

62′
Снимка 589800

60′

В 60-ата минута отбраната на Левски забрави за намиращия се на втора греда Калоян Кръстев, който трябваше да стартира няколко секунди по-рано, за да засече отличното центриране на Спас Георгиев.

58′

Началото на втората част донесе активизация в "сините" редици, но без тя да се трансформира в реални голови опасности. За отбелязване бяха опасно завъртяна топка от фаул на Филип Кръстев, а след това и далечен шут на Георги Миланов.

54′

Спас Георгиев от Берое получава жълт картон.

47′
Снимка 589799

46′

На почивката Николай Киров предприема смяна, като за Серкан Юсеин на терена се появява Луизиньо.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ПОЧИВКА!

37′
Снимка 589798

34′

МИЖАВ ИНТЕРЕС КЪМ "СИНИТЕ" ПРЕТЕНЦИИ! В 34-ата минута Георги Миланов навлезе в наказателното поле и бе съборен от противников играч, но "сините" не получиха дузпа, въпреки претенциите си.

31′

Филип Кръстев игра непозволено с ръка, заради което получава картон.

28′

ГРЕДА ЗА ЛЕВСКИ! Уелтън изостри атака на Левски в 28-ата минута, заради което беше фаулиран на границата на наказателното поле. Кабаков беше готов да свири фаул, но видя, че "синята" атака продължава. Роналдо догони топката до аутлинията, след което комбинира с изправилия се вече свой бразилски съотборник. Последва сравнително слаб удар на №17, който се отби в напречната греда и излезе в аут.

22′
Снимка 589796

20′

Oще един точен изстрел от левскарите. Беше отправен от Цунами, но попадна точно в обсега на Караджов.

15′

БЕРОЙСКИ ПРЕТЕНЦИИ! Публика и футболисти на Берое имаха сериозни претенции към главния съдия Георги Кабаков след точно четвърт час от началото на сблъсъка. Абубакар Тунгара се оказа по-хитър от Цунами и Кордоба, но след това падна в наказателното поле след контакт с панамеца. Реферът обаче остана безмълвен. Не му трябваше и съвет от ВАР-буса.

14′

Иван Караджов донякъде се реабилитира за грешката от малко по-рано, след като чудесно двойно подаване между Стефанов и Кръстев завърши с шут на втория, отразен по най-добрия начин от опитния вратар.

8′

Отговорът на домакините не закъсня и в осмата минута капитанът Симеон Мечев получи възможност да застраши левскарската врата от фаул. Синът на фолкдивата Малина умело завъртя коженото кълбо, но то прелетя малко над горната греда на подсигурилия си и без това своя ъгъл Пламен Андреев.

5′

Димитър Пиргов получава първия жълт картон в мача.

Снимка 589791

3′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! 0:1! ИВЕЛИН ПОПОВ! Двубоят се разви повече от отлично за гостите от София, които поведоха в резултата след само 180 секунди футбол. Цунами отправи центриране към наказателното поле на Берое за Илиян Стефанов. Присъствието на българския национал принуди Иван Караджов да боксира решително, но заедно с това се сблъска със "синия" №14 и колегата си Димитър Пиргов. Създалото се меле откри отличен шанс за дебнещия Ивелин Попов, който бързо насочи към опразнената врата за 0:1. Нужно е да се отбележи, че при повторенията се видя, че Стефанов докосва топката с ръка в развитието на ситуацията.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′