Октай Хамдиев отстъпва мястото си на Марк-Емилио Папазов.

Анте Живкович отстъпва мястото си на Лорен Марузин.

Георги Търтов напуска, за да се появи Арсенио Валпорт.

73′

Жълт картон за Спас Георгиев.

72′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Гостите успяха да се доберат до комфортен аванс! Играчите в жълто изградиха бърза контраатака, когато Анте Живкович удари десния страничен стълб, топката достигна до Георги Търтов, а той нямаше как да сбърка от толкова близко разстояние.

70′

Жълт картон за Уерди Мара.

69′

Забелязва се оживление сред редиците на Берое. Васил Василев превзе празното пространство пред себе си и стреля мощно, ала Петър Дебърлиев за пореден път изпъкна с качествена намеса.

66′

ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Не! Голмайсторът за гостите Стефан Цонков е бил в положение на засада и голът не бе признат.

64′

Шанс за Берое! Полузащитникът Спас Георгиев осъществи хубав пробив отдясно, центрира в противниковото наказателното поле, където Тонислав Йорданов не съумя да се възползва от добрия пас и отправи неточен изстрел.

60′

Футболистите на Хебър не допускат опасни положения пред вратата си, но и играчите на Берое са пасивни към комента.

55′

Владеене на топката: Берое: 45%, Хебър: 55%.

46′

Педро Енрике е заменен от Ромарио Мойс.

46′

Божидар Пенчев отстъпва мястото си на Васил Василев.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Левият краен бранител Сана Гомес можеше по-интересен начин да се разпише, тъй като центрирането му се превърна в удар, принудил Петър Дебърлиев да прави спасяване.

38′

Импулс в играта на старозагорци! Футболистите в зелен екип започнаха да разиграват по-умело и създадоха първото си опасно положение в мача. Халфът Тонислав Йорданов получи подаване на границата на наказателното поле, елегантно се обърна, нанасяйки корав изстрел, спасен от Петър Дебърлиев.

34′

Владеене на топката: Берое: 40%, Хебър: 60%.

24′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! С оглед по-активните действия на тима от Пазарджик, възпитаниците на Любослав Пенев закономерно откриха резултата! При центриране от ъглов удар, стражът на заралии Иван Караджов се намеси неубедително, след което топката попадна в Стефан Цонков, който с глава я вкара в опразнената врата.

22′

Жълт картон за Георги Вълчев.

20′

Гостите от Пазарджик изглежда се чувстват комфортно на терена на домакините, тъй като организираха повече атаки, които обаче понастоящем не се увенчават с успех.

19′

Стоян Стоичков е официално предупреден.

15′

Равностойни първи минути на двубоя. Владеене на топката: Берое: 56%, Хебър: 44%.

5′

Серкан Юсеин си изкара жълт картон.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

73. Иван Караджов (в) 1. Петър Дебърлиев (в)