Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Топузов получи жълт картон

70′

Наумов! Вратарят изби много силен и точен удар на Мечев от дистанция.

67′

Възможност! Даниел Генов засече от корнер и необезпокояван стреля от близко разстояние, но опитният играч вложи прекалено много сила в удара си и топката мина над вратата.

Снимка 570819

66′

Галин Иванов бе заменен от Марио Топузов

60′

Натиск на гостите. Притежание на топката: Берое: 37%, ФК ЦСКА 1948: 63%.

51′

Лазар Марин получи жълт картон.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Ивайло Климентов бе заменен от Мартин Тошев.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Владеене на топката: Берое: 38%, ФК ЦСКА 1948: 62%.

37′

Фуртадо бе изпуснат от защитата на ФК ЦСКА 1948 и засече дълъг пас, отправи удар отблизо, но Наумов се справи и изби.

Снимка 570818

31′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Тунгара успя да засече центриране на Юсеин и с глава от близка дистанция преодоля Наумов. Защитата на гостите не успя да реагира.

25′

Владеене на топката: Берое: 37%, ФК ЦСКА 1948: 63%.

16′

Джонатан Перейра фаулира Русев и получи жълт картон.

11′

Пропуск! Галин Иванов изпълни, но Ганев отрази удара!

10′

Александров се отправи напред с топката, Ганев излезе и фаулира нападателя. ВАР ще прецени дали има нарушение и дали то е било в наказателното поле. Да, има дузпа!

3′

Опасен удар от дистанция отправен от Серкан Юсеин, като при шута, топката рикошира и накара Даниел Наумов да се намеси, избивайки в корнер.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

77 Божидар Пенчев 90 Мартин Тошев

Отборите на Берое и ФК ЦСКА 1948 излизат един срещу друг в Стара Загора в първия си мач от фазата на плейофите в efbet Лига. Двата тима ще играят в Групата, бореща се за 7-мо място, което дава право на участие в бараж за Лигата на Конференциите. В тази група са още отборите на Локо (Пловдив) и Арда.

Берое има преднина от 2 точки пред днешния си опонент. Заралии приключиха редовния сезон с две поредни загуби, а ФК ЦСКА 1948 се спаси от това да остане в четворката на застрашените от изпадане, след като разгроми с 4:0 Локо (Пд), а след това измъкна нулево равенство при гостуването си на Арда.

Наставникът на Берое Петър Хубчев няма да може да разчита на Кийлън Лебон, който е контузен и вероятно ще пропусне остатъка от сезона. След изтърпяно наказание в състава се завръща Абубакар Тунгара. Очаква се опитният Джонатан Перейра отново да действа като ляв бек.

Локомотив (Пловдив) - Арда: 0:0 (Развой на срещата по минути)

Двата тима се изправят един срещу друг от 17:00 часа

ФК ЦСКА 1948 ще излезе в Стара Загора без наказания Георги Ангелов, който получи червен картон в последния мач на тима. Двойка центрлани защитници ще са Димитър Пиргов и Венцислав Василев. В предни позиции ще се разчита на Александър Колев, а по крилата ще играят Георги Русев и Галин Иванов.

В редовния сезона двата отбора си размениха по един домакински успех. ФК ЦСКА 1948 спечели с 1:0 на Националния стадион след гол на Ивайло Чочев от дузпа, а Берое се реваншира със същия резултат под Аязмото, като точен беше Даниел Генов.

Двубоят на стадион "Берое" ще започне в 20:00 часа, а главен съдия ще е Георги Гинчев.