Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Жълт картон за Емил Мартинов.

70′

Жълт картон за Давиде Мариани.

68′

ГОООЛ! 1:0 за Берое! Даниел Генов получи пас в наказателното поле, спря на гърди, обърна се и технично прати топката покрай Иван Караджов! Красив гол на току що появилият се в игра нападател!

64′

Даниел Генов влиза на мястото на Омар Камара.

63′

Александър Колев е заменен от Мартин Тошев.

57′

Димитър Пиргов заменя Васил Шопов! Николай Киров логично изважда офанзивен футболист, за да пусне защитник на мястото на изгонения Венци Василев.

54′

Венцислав Василев спря опасна атака на домакините и получава втори жълт... и съответно червен картон!

50′

Владеене на топката: Берое: 44%, ФК ЦСКА 1948: 56%

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! Това полувреме ще бъде запомнено само с 6-те жълти картона, които показа съдията Валентин Железов.

45′

Четвъртият съдия показва 1 минута добавено време

40′

Жълт картон за капитана на Берое - Георги Динков.

38′

Първият точен удар към вратата на гостите идва в 38-ата минута. Давиде Мариани отправи шут от около 15 метра, но той бе твърде анемичен и за Иван Караджов не бе трудно да улови топката.

Снимка 567400

31′

Пореден жълт картон - получава го Реян Даскалов.

25′

Реферът Валентин Железов не пести картоните си. Жълт получава и Омар Камара от домакините.

Снимка 567392

17′

Давиде Мариани стреля от пряк свободния удар, но право в стената. Разочароващо изпълнение от бившия футболист на Левски.

16′

Лазар Марин събори Алиун Фал на границата на наказателното поле и получава жълт картон за тази си проява. Това е страхотен шанс за домакините да обстрелват вратата на Иван Караджов!

13′

Двата тима все още не успяват да създадат нищо интересно. Вратарите Генадий Ганев и Иван Караджов нямат никаква работа в тези първи минути на двубоя.

6′

Жълт картон и за Венцислав Василев за нарушение срещу Алиун Фал.

4′

Абубакар Тунгара получава жълт картон за грубо влизане в краката на Венцислав Василев.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

4 Христо Митев 90 Мартин Тошев

Берое посреща ФК ЦСКА 1948 в среща от 24 кръг на efbet Лига. Двубоят под Аязмото започва в 12:30 ч. и ще бъде ръководен от Валентин Железов.

Преди началото на кръга тимът на Петър Хубчев заема 8 място с актив от 29 т., а момчетата на Николай Киров са на 9 позиция с 26 пункта.

Симеон Мечев пропуска мача на Берое срещу ФК ЦСКА 1948

Двубоят под Аязмото е утре

В последните си пет мача "зелено-белите" имат победа, два равни и две загуби, а ФК ЦСКА 1948 са в поредица от две победи, две равенства и една загуба.

Срещата ще бъде под номер 5 между тези два отбора, а до този момент гостите имат две победи, а две срещи са завършили с равенство. Последната среща между двата тима бе през есенния дял на шампионата, когато ФК ЦСКА 1948 се наложи с 1:0 в София.

В днешния мач, Хубчев няма да може да разчита на Симеон Мечев, който е наказан за срещата.