Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители: 1367

Берое и ФК ЦСКА 1948 завършиха 3:3 в efbet Лига

Берое и ФК ЦСКА 1948 си спретнаха голово шоу в Стара Загора, Камбуров е съвсем близо до заветния рекорд

Даниел Наумов бави времето и заслужено получава картон.

88′

Ивайло Климентов от ФК ЦСКА 1948 също получава картон.

87′

КАМБУРОВ!! Ветеранът Мартин Камбуров можеше да се превърне в абсолютен герой за Берое в неделната вечер. Легендата на българския футбол беше близо до това да направи 4:3, но негово насочване отблизо с глава бе спасено по прекрасен начин от Наумов.

82′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ!! 3:3!! АЛИУН ФАЛ!! Доброто настроение на стадион "Берое" се завърна с постигането на частичен обрат в 82-ата минута. Ибрахима Конте центрира от фланга, а появилият се като резерва Ерсон Кукула свали отлично за непокрития Фал. Африканският му колега се ориентира възможно най-бързо и отблизо направи 3:3!

80′

Илиас Хасани получава жълт картон.

77′

Личев за Бастунов е последната рокада за ФК ЦСКА 1948 в мача.

76′

Ангел Лясков влиза в игра вместо Денислав Александров.

73′

Ерсон Кукула ще се опита да остави позитивна следа с включването си в мача. Напуска Лебон.

72′

Илиас Хасани се появява в игра вместо Джуниет Али.

70′

ГОООЛ ЗА БЕРОЕ!! 2:3!! КОНТЕ! Фестивалът от попадения продължи и в 70-ата минута светлинното табло вече показваше 2:3! Мартин Камбуров се измъкна зад гърба на вражеската отбрана и остана сам срещу Наумов. Въпреки стремежа си да подобри головия рекорд на Петър Жеков, Императора реши да подаде към непокрития Конте, а за него следваше най-лесното да отбележи и приема голови поздравления.

66′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! 1:3!! РУСЕВ! И точно, когато домакините си помислиха, че им е време за обрат, ФК ЦСКА 1948 ги наказа с трети гол. Душан Перниш излезе далеч от полето си, за да пресича извеждащо подаване. За негово нещастие отбитата топка попадна в краката на Георги Русев, който почти от центъра успя да вкара в опразнената врата.

65′

Иван Минчев е първата смяна за Берое в тази среща.

62′

Мартин Хайдаров бива заменен от Ивайло Климентов.

62′

Никола Ганчев получава един от малкото си шансове за изява, заменяйки Топузов.

56′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ!! 1:2!! КАМБУРОВ! Не бяха изминали и 60 секунди, когато в ответната атака Берое намали своето изоставане. Джуниет Али проби по фланга, след което подаде за Алиун Фал. Сенегалецът демонстрира комбинативна игра и продължи за Камбуров. Ветеранът имаше леки затруднения с контрола върху топката, но все пак успя да я промуши измежду пробвалите да го спрат Петров и Наумов.

54′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! 0:2!! ДУЗПА!! РУСЕВ! Макар и с човек по-малко, гостите съумяха да удвоят своята преднина. Намиращият се в непривична позиция Мартин Камбуров демонстрира, че не е най-добрият футболист в дефанзивен план, закъснявайки и фаулирайки Симеон Петров. Арбитърът Давидов този път не се нуждаеше от ВАР и отсъди наказателният удар. А той беше точно реализиран от Георги Русев.

53′

Джуниет Али получава жълт картон.

51′

Берое създаде първата по-сериозна опасност през второто полувреме, като Ибрахима Конте опита удар от близко разстояние, но не успя да уцели вратата.

47′

Вижте как се промениха коефициентите на efbet след края на първото полувреме!

46′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+3′

ПОЧИВКА!

45′

ВАР!!

ЧОЧЕВ Е ИЗГОНЕН! Десетина минути, след като се възползва от добрата страна на ВАР, Ивайло Чочев пострада фатално от намесата на видео асистент-арбитъра. Пропуснато от съдията Давидов, ударът му без топка срещу Александър Цветков беше видян от колегите му в буса, които сигнализираха своевременно. Така българският национал получи втори жълт картон и така остави своя тим цяло второ полувреме с човек по-малко.

42′

На полувремето Тодор Киселичков имаше известни проблеми в своя състав, като на "червения" треньор се наложи да осъществи принудителна смяна. Георги Пенев даде знак, че не може да продължи мача и така на негово място набързо трябваше да се появи Михаил Минков.

37′

Официално предупреждение за Ивайло Чочев.

36′

Официално предупреждение за Александър Цветков.

35′

ВАР!!!!

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! ЧОЧЕВ! ДУЗПА! 0:1! В Стара Загора стана доста любопитно с настъпването на 31-ата минута. Нова стойностна атака на ФК ЦСКА 1948 завърши с добър пробив в наказателното поле на Ангел Бастунов. Младият нападател прецени да комбинира с колега вместо да шутира от малък ъгъл. Така кълбото стигна за Денислав Александров, но бидейки блокиран, бившият футболист на Лудогорец се оказа и грубо подсечен от метналия се на отчаян шпагат Александър Цветков. Реферът Георги Давидов се чудеше какво да отсъди в тази ситуация и това наложи използването на ВАР. След около пет минути мислене и съвет от помощника Владимир Вълков, гореспоменатият съдия все пак посочи бялата точка, а головото изпълнение беше дело на Ивайло Чочев.

26′

Денислав Александров от гостите е санкциониран с жълт картон.

22′

В 22-ата минута ФК ЦСКА 1948 създаде добро положение пред вратата на Берое. След центриране в наказателното поле на Берое се получи разбъркване, като топката попадна в краката на Марио Топузов. Изстрелът му обаче бе избит в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Димитър Пиргов стреля с глава, но над напречната греда.

20′

Първ жълт картон в мача, получава го Алиун Фал.

9′

ФК ЦСКА 1948 демонстрираха, че могат да атакуват опасно в 9-ата минута. Скоростна комбинация завърши с топка в краката за Марио Топузов. Атакуващият халф показа техника на високо ниво и след няколко резки смени на посоката успя да отправи удар, попаднал право в обсега на сигурния Перниш.

2′

Домакините имаха претенции към главния съдия Георги Давидов още в 60-ата секунда на мача. Тогава бранителят на ФК ЦСКА 1948 Симеон Петров бе обвинен от беройци, че е играл с ръка в собственото си наказателно поле. Реферът Георги Давидов прецени, че няма достатъчно доводи, за да посочи бялата точка. Не пожела и да се допита до мъдростта на ВАР.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′