Отменен гол заради засада на Зе Гомеш. ВАР потвърди.

Родриго Енрике бе заменен от Мартин Дичев

76′

Зе Гомеш замени Андраде

74′

Какъв шанс за домакините! Кукула отправи удар от фаул, топката тупна под напречната греда, но не е влязла. Попадение няма!

72′

Кукула напредна вихрено, Дробраров го дебнеше и нападателят на домакините падна в наказателното поле. Сигнал от Чинков за нарушение нямаше! След разглеждане от ВАР стана ясно, че дузпа няма!

64′

Пропуск за домакините! Камара проби защитата на "моряците", подаде към Кукула отдясно, но нападателят не успя да овладее добре топката и от няколко метра пред вратата стреля неточно.

58′

Симеон Мечев бе заменен от Серкан Юсеин

58′

Тунгара бе заменен от Камара

56′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Касми започна атака и подаде към Стефан Велев, който напредна по фланга. Халфът опита удар, Бакер отклони, топката попадна в Касми, който с премерен удар разстреля мрежата му за 0:2!

47′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Касми напредна по левия фланг и намери Панайотов, който отдясно пусна към Родриго и нападателят от около точката на дузпата стреля, матирайки Бакер за 0:1!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Камен Хаджиев с лошо първо докосване, което не му позволи да се възползва от центриране на Мечев.

30′

Родриго получи жълт картон след като задържа Мечев.

26′

Илиян Стефанов опита удар от дистанция, но топката прелетя над вратата.

24′

Касми опита удар, топката попадна в Андраде, който стреля много опасно, но Бакер се намеси и изби.

16′

Родриго бе изведен зад защитата и остана сам срещу Бакер бе точен. Нападателят обаче бе в засада, която по-късно бе маркирана от Волен Чинков, което сериозно ядоса и двата щаба.

15′

Пабло Гарсия от Челно море получи жълт картон.

10′

Високо вдигнат крак на Сако, Стефан Велев пострада, но без последствия за играча на Черно море.

4′

Греда за Берое! Илиян Стефанов засече подаване от ляво на Кийлън Лебон и от границите на наказателното поле стреля, но в напречната греда!

2′

Нападателят на Берое Мартин Камбуров няма да играе в днешния мач след като е получил контузия преди дни. Голмайсторът е само на попадение от изравняване на рекорда на Петър Жеков.

Извадиха Мартин Камбуров от групата на Берое, бил контузен
Обновена

Нападателят е на гол от изравняване на рекорда

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

99 Омар Камара 17 Велислав Василев

Берое ще търси трети пореден успех, посрещайки в третия кръг на efbet Лига Черно Море. Двата отбора ще се изправят един срещу друг тази вечер от 21:00 часа.

В първия кръг заралии постигнаха труден успех с 1:0 над Локомотив (София). Втората среща на "зелените" обаче ще се помни дълго от феновете на тима. Берое бе гост на Пирин (Благоевград).

Снимка 541548

Източник: Официален сайт Берое

Двата отбора предложиха на зрителите истинско футболно шоу, което рядко може да се види по родните терени. Тимът на Петър Колев направи страхотен обрат в края срещу "орлетата", за да спечели с 3:2.

Снимка 541545

Черно море пък за пореден сезон явно ще е сред много способните тимове, когато става въпрос за играта в отбрана. В досегашните си два двубоя варненският тим записа две чисти мрежи и общо 4 точки.

Снимка 541539

В гостуванията си момчетата на Илиев обичайно са по-консервативни в подхода си, така че това едва ли ще се различава и в Стара Загора.

Снимка 541537

"Моряците" стартираха с нулево равенство срещу Царско Село. Вторият кръг бе доста по-продуктивен за варненци, които победиха Ботев (Пловдив) с 2:0.