Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

4 минути продължение!

77′

Абубакар Тунгара е точен от бялата точка! 2:1 за Берое!

76′

Меси извърши нарушението в наказателното поле и заслужено получава жълт картон!

75′

ДУЗПА ЗА БЕРОЕ!

62′

Жълт картон за Симеон Мечев.

54′

Луизиньо имаше възможност да изведе домакините напред в резултата, но изстрелът му бе блокиран. Берое получи само корнер.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Една минута продължение!

39′

ГРЕДА! Домакините организираха добра атака по левия фланг. Траоре центрира към Луизиньо, който засече топката с десния крак, но тя се отби от десния страничен стълб на Костов.

33′

Още един жълт картон за врачани. Мартин Атанасов е предупреден официално.

27′

Жълт картон за Стефан Гаврилов.

22′

ГОООЛ! Стив Траоре възстановява равенството! Нападателят на старозагорци получи дълъг извеждащ пас, спря си топката добре и с шут от границата на наказателното поле не остави никакви шансове на Красимир Костов. 1:1!

19′

Домакините опитват да отговорят на отправенето предизвикателство, но засега опитите им са безплодни.

9′

ГОООЛ! Жан Пиер Да Силва смълча домакинските привърженици. Той се пребори със Спас Георгиев за една изритана топка, излезе сам срещу вратаря и хладнокръвно го преодоля за 0:1!

1′

91 Венцислав Христов

Берое стартира участието си в новия сезон на efbet Лига срещу Ботев (Враца) тази вечер от 20,45 часа. Тимът от Стара Загора ще е домакин.

Двубоят под Аязмото ще бъде ръководен от съдията Ивелин Занев.

Последният спор между двата тима бе през миналия сезон, когато врачани спечелиха домакинството си с 1:0.

Беройци са с треньор Петър Хубчев. Росен Кирилов е начело на Ботев (Вр). Мачът е последен от първия кръг на шампионата.