Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90+1′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! След постепенна атака Серкан Юсеин подаде към Тунагара, който от около 25 метра със страховит шут с десния крак прати топката в сглобката на вратата, за да изравни! Какъв завършек на мача!

81′

Жълт картон за Николов.

76′

Жълт картон за Анисе след нарушение срещу Секулич.

68′

Опасен удар по земя на Траоре мина близо до десния стълб на вратата, пазена от Ханкич.

67′

Реда Рабей е заменен от Ннади.

67′

Контузеният Па Конате отстъпи мястото си на Николай Минков.

65′

Берое и публиката искаха яростно дузпа след съприкосновение между Херман и Тунгара в наказателното поле. ВАР прегледа ситуацията и играта бе подновена без изпълнение на 11-метров наказателен удар.

56′

Херман опита изненадващ удар от границите на наказателното поле, но топката срещна дясната греда!

50′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Роеи Херман проби отдясно, навлезе в наказателното поле и стреля с левия крак, но право в ръцете на Караджов. Отбитата топка достигна в Бароан, който със силен шут с левия крак простреля мрежата на домакините!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

36′

Реда Рабей опита удар пред дъгата на наказателното поле, но топката премина покрай лявата греда на вратата, пазена от Караджов.

Снимка 584054

33′

Домакините поискаха дузпа след съприкосновение между Па Конате и Траоре в наказателното поле, но Никола Попов бе категоричен, че няма основание да отсъди такава.

24′

Роберто Пунчец с важна намеса след като изби опасна топка, отправена в наказателното поле към Стилиян Николов.

15′

"Канарчетата" владеят инициативата до момента в мача, който е официален дебют за новия треньор Желко Копич. Гостите са доста по-агресивни и организират опасни атаки. Притежание на топката: Берое 40%, Ботев - 60%.

Снимка 584053

13′

Ману също бе санкциониран заради реакцията си при ситуацията.

12′

Рука получи жълт картон за задържане на Ману.

5′

Па Конате проби опасно отляво и подаде в наказателното поле, но Димитър Пиргов се намеси решително и сложи край на тази ситуация.

4′

Неразбирателство в отбраната на домакините позволи на Ману да стреля опасно, но топката премина близо до вратата.

1′