Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

Мохамед Брахими копна топката в наказателното поле, но пасът бе пресечен от съперник

84′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Като от нищото, "канарчетата" успяха да изравнят. В първата си сериозна опасност в мача, Тонев намери Брахими, който с пета подаде към Реда Рабей, а той изскочи сам срещу Ганев и с премерен удар с левия крак направи 1:1!

77′

Мертенс центрира, но Фуртадо изчисти топката в безопасна зона

74′

Жълт картон за Стефанов

69′

Давиде Мариани влиза в игра, заменяйки Камара. Официален дебют за бившия играч на Левски.

68′

Симеон Мечев отправи опасен изстрел пред наказателното поле, но топката мина близо до вратата на гостите.

67′

Берое иска дузпа след като Алиун Фал падна в наказателното поле след съприкосновение с Тонев, но съдията и ВАР решиха, че няма дузпа.

61′

Стефанов влиза на мястото на Лебон.

58′

Мартенс заменя Неделев.

58′

Бароан бе заменен от Тонев

58′

Минков замени Ето'o, ставайки третата промяна за гостите.

53′

Омар Камара центрира топката, купът от играчи само я изгледа и имаше вероятност тя да влезе в мрежата, но все пак не се стигна до нищо опасно.

Снимка 565031

52′

Втората част започва с доста нарушения, а съдията Ивелин Занев ясно даде да се разбере, че ще бъде строг и няма да щади картони.

48′

Жълт картон за Серкан Юсеин

47′

Камара изрита топката и получи картон

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините узакониха натиска си с попадение, дошло след центриране отдясно в наказателното поле на Омар Камара, няколко играчи на гостите увиснаха, Тунгара намери Джонатан Перейра, а вратарят сгреши и остави възможност на бившето "канарче" да засече и разстреля мрежата за 1:0!

37′

Мохамед Брахими насочи топката зад гърба на защитата, но вратарят излезе и улови.

33′

Неделев пусна технично подаване към Току, който отдясно в наказателното поле опита удар, но Ганев улови с лекота. Това бе и първи точен удар на "канарчетата" в мача.

31′

Виктор Генев пуска дълга топка напред, но Сиам Бен Юсеф намали напрежението като изчисти топката в безопасна зона.

28′

Владеене на топката: Берое: 56%, Ботев: 44%.

20′

След равностойните първи минути, домакините оказват натиск. Към момента "канарчетата" нямат опасна атака и се отчетоха само един неточен удар към вратата на Ганев.

17′

След разбъркване в наказателното поле, топката стигна в непокрития отляво Лебон, но Хидайет Ханкич не срещна затруднения и улови без проблем.

13′

Берое иска дузпа за игра с ръка в наказателното поле. Абубакар Тунгара стреля с топката, тя срещна тялото на играч на Ботев, но съдията Ивелин Занев категорично не уважи исканията на домакините!

Снимка 565027

11′

Фуртадо центрира отдясно в наказателното поле, но Фал направи нарушение и обещаващата атака бе провалена.

5′

Активни първи минути с равностойно владеене на топката.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′