Българският рефер Стефан Апостолов предизвика смях у коментаторите с отсъжданията си по време реванша от първия квалификационен кръг на Шампионската лига между Розенборг и Валур, игран в Трондхайм (чува се в края на видеото). Двубоят завърши с победа 3:1 за норвежкия гранд, а съдията от Симитли отсъди 3 дузпи, всичките спорни.

В 55-ата минута Апостолов посочи бялата точка, след като топката се удари в рамото на играч на Валур при удар от далечна дистанция. От наказателния удар Никлас Бендтнер откри резултата.

В 72-ата минута Трондсен удвои. Десет минути по-късно българският съдия отсъди нова дузпа. Това стана, след като играч на Розенборг игра с глава при удар на съперников футболист. Сигурдсон направи резултата 2:1 от наказателния удар.

В четвъртата минута на даденото продължение Апостолов отсъди трети наказателен удар, при който може да се даде нарушение в атака на Никлас Бендтнер. Това вече предизвика смях у коментаторите. Датският таран оформи крайното 3:1 от бялата точка и по този начин класира своя отбор в следващата фаза.