Запро Динев влиза на мястото на Атанас Кабов.

Георги Амзин напуска на негово място влиза Даниел Кутев.

Тодор Гочев също е санкциониран с жълт картон

54′

Илиша Сам заменя голмайстора Радослав Василев.

48′

Радослав Василев удвоява преднината на Арда с второто си попадение в срещата. Александър Георгиев напредна отляво и центрира в наказателното поле, където Василев засече топката за 2:0.

47′

Четин Садула влезе на мястото на Ваньо Иванов.

46′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първата част.

38′

Голмайсторът Радослав Василев също получава картон.

34′

Илиас Хасани получава жълт картон.

27′

Ради Василев надскочи Купенов и стреля с глава, но Християн Василев улови.

22′

След корнер за Арда Лъчезар Котев и Евгени Зюмбулев не се разбраха, а Радослав Василев с глава вкара топката във вратата на Християн Василев.

18′

Кристиян Кочилов със силен шут, който изпрати топката над вратата на ИВан Караджов.

17′

Георги Амзин от Витоша получи първия жълт картон в срещата

12′

На терена на стадион "Локомотив" е доста тежко да се играе заради проливния дъжд.

8′

Иван Коконов отправи първия удар в срещата, но Християн Василев успя да избие.

1′

45 Илиша Сам 14 Четин Садула

Днес в 17:30 часа Арда (Кърджали) приема Витоша (Бистрица) в двубой от 17-ия кръг на шампионата.

Срещата ще се играе на стадион "Локомотив" в Пловдив.

Белчев: Няма значение, че Витоша е на последно място в класирането

"Знаем, че ни предстои сериозен мач", заяви наставникът на Арда

Символичните домакини от Арда на хартия са фаворит преди мача. Кърджалии са един от качествните отбори в елита и особено в началото на сезона бяха приятната изненада с добрите си игри.

След това имаше и лек спад в представянето им, но сега тимът има шанс да запише втора поредна победа и отново да се изкачи в Топ 6.

Михаил Александров: Независимо с първия или втория отбор, Лудогорец е хегемон

"Най-великите публики в България са тези на Левски и ЦСКА:

В същото време Витоша продължава да се мъчи в дъното на класирането. В досегашните изиграни 16 срещи "тигрите" могат да се похвалят с 1 победа, 1 равенство и 14 загуби.

Изглежда, че и тази година съставът от Бистрица ще се бори със зъби и нокти да оцелее по втория начин през плейофите за оцеляване, както се случи в последните сезони.

За това говори и фактът, че Витоша е отборът с най-слабото нападение и най-слабата защита.

Групата на Витоша за гостуването на Арда

Срещата е в петък

Двата тима вече се срещнаха веднъж през първия дял на първенството. Тогава Арда си тръгна с убедителна победа и заслужени три точки от Бистрица след 3:1 в своя полза.

Енгибаров: Гоним трите точки срещу Арда

"Паузата в шампионата ни се отрази добре"

И днес треньорът на Арда Стамен Белчев не може да използва Спас Делев. Иначе той няма други проблеми.

Във Витоша има повече проблеми с контузени. Аут за днешната среща са Гьонов, Узунов и Димитров.