Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители:
90+10′

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

ГООЛ ЗА АРДА! Домакините оставиха без дъх, както зрителите на "Арена Арда", така и тези пред телевизионния екран. Най-дейният в лагера на кърджалийци Светослав Ковачев центрира на точката на дузпата, Крачунов стреля с глава, Кръстев спаси, но при добавката Преслав Боруков предизвика истински екстаз по трибуните.

89′

ГООЛ ЗА АРДА! Възпитаниците на Александър Тунчев изобщо не се сломиха и се добраха втори гол в срещата! Умар Сако изведе Ласана Н'диайе очи в очи с Николай Кръстев, а нападателят умело промуши топката между краката му за 2:2.

81′

Николай Кръстев получи жълт картон.

77′

Станислав Иванов е заменен от Ласана Н'диайе.

77′

Радослав Цонев отстъпва мястото си на Станислав Дюлгеров.

73′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" за пореден път намериха начин да преодолеят защитата на Арда. Току-що появилият се в сблъсъка Ахмед Ахмедов демонстрира, че умее да бележи във важни случаи, тъй като записа името си сред голмайсторите благодарение на находчивия пас на Галин Иванов.

71′

Владимир Николов е заменен от Ахмед Ахмедов.

67′

Иван Тилев заменя Ел Мами Тетах.

66′

Пропуск! Славия осъществи опасна атака, гарнирана с превъзходно разиграване. Иван Минчев намери Галин Иванов, той веднага отклони към Владимир Николов в наказателното поле, където нападателят се провали в опита си да се разпише.

58′

Ел Мами Тетах си изкара жълт картон.

54′

ГООЛ ЗА АРДА! Арда започна да действа по-активно във фаза атака, откакто стартира второто полувреме и заслужено се добра до изравнително попадение. Ел Мами Тетах продължи с набезите си по лявото крило, а този път неимоверните му усилия се увенчаха с успех. Офанзвиният ас на домакините изпревари персоналния си пазач, комбинира с нападателя Преслав Боруков, чийто изстрел разпъна мрежата на Кръстев.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Първи точен изстрел за Арда! Радослав Цонев центрира, когато в наказателното поле таранът Преслав Боруков се извиси над всички, ала ударът му с глава не затрудни Николай Кръстев.

32′

Шанс за Арда! Наглед от безобидна ситуация, кърджалийци можеха да възстановят паритета. Бранител на Славия не се справи в опазването на топката, като Ел Мами Тетах съумя да взаимодейства със Станислав Иванов. Бившият фуболист на Левски обезателно отправи мощен удар, но противников футболист го блокира. При добавката пък, халфът прати кълбото високо над вратата.

24′

ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ! Столичният отбор се възползва от груба грешка в редиците на Арда и напълно закономерно поведе в мача. След изпълнение от ъглов удар, не особено високият Ерол Дост остана напълно непокрит, за да отигра елегантно топката с глава за 1:0.

20′

Жълт картон за Ерол Дост.

18′

"Белите" успяха да удържат натиска на тима в синьо и постепенно установиха траен контрол в притежанието на топката. Футболистите на Ангел Славков организираха няколко опасни атаки, които обаче не бяха оползотворени.

10′

Владеене на топката: Арда: 42%, Славия: 58%.

5′

Въпреки че домакините стартираха по-уверено двубоя, Славия пропусна отлична възможност да излезе напред в резултата. Левият краен бранител Людовик Соарес навлезе в наказателното поле на Арда, след което комбинира със съотборник, който от непосредствена близост стреля много неточно.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1. Анатолий Господинов (в) 12. Николай Кръстев (в)