Арда (Кърджали) победи Витоша (Бистрица) с 2:0 в мач от 17-ия кръг на българското първенство. И двете попадения за тима на Стамен Белчев бяха дело на Радослав Василев.

Първият изстрел в мача дойде в 8-ата минута и бе дело на Иван Коконов, но Християн Василев успя да избие. Десет минути по-късно Кристиян Кочилов стреля силно от дъгата на наказателното поле, но топката прелетя високо над вратата на Иван Караджов.

Арда - Витоша 2:0, Радослав Василев с втори гол

Белчев не може да разчита на Делев

В 22-ата минута Арда откри резултата. Иван Коконов центрира от ъглов удар, а Лъчезар Котев и Евгени Зюмбулев не се разбраха в наказателното поле и Радослав Василев с глава насочи топката във вратата на Християн Василев.

В 48-ата минута Арда стигна до второ попадение. Александър Георгиев напредна отляво, след което отправи центриране успоредно на вратата на Витоша и Ради Василев засече за 2:0.

В 62-ата минута защитникът на Витоша Тодор Гочев опита изстрел от дистанция, но прекалено неточно

Десет минути преди края на срещата Евгени Зюмбулев засече центриране в наказателното поле на Арда, но топката се отби в напречната греда.