Арда (Кърджали) не успя да победи казахстанския Актобе в контрола, играна в турския курорт Белек. Срещата завърши при резултат 3:3.

Ерай Карадайъ вкара с акробатичен удар от въздуха от десетина метра след центриране отляво, в 42-ата минута на мача.

След час игра Лукас Мартинс удвои аванса на Арда. Той се възползва от грешка на вратаря на съперника след ниско центриране от дясно и от границата на малкото наказателно поле прати топката в мрежата.

Илия Димитров се разбра с Арда (Кърджали)?

Арда взима футболист на Левски?

Преминаването му в Ботев (Враца) на този етап отпада

Актобе обърна с три безответни гола в следващите 20 минути, но малко преди края резервата Иван Коконов изравни от дузпа. Коконов беше спънат в наказателното поле в третата минута на добавеното време и сам реализира от бялата точка за крайното 3:3.

Арда ще изиграе последната си проверка на турска земя срещу Андижан (Узбекистан) на 14 февруари, а ден по-късно се прибира в България.

Ивайло Надйенов ще доиграе сезона в Арда (Кърджали)

Левски даде свой юноша на Арда (Кърджали)