Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители:
90+8′

КРАЙ НА МАЧА!

90+7′

След изпълнение на корнер Давид Кики стреля с глава, но топката мина на сантиметри от горната греда!

90+3′

Вихрени атаки за домакините в последните минути.

90′

7 минути добавено време!

88′

Мартин Тошев сменя Александър Колев.

86′

Жълт картон за Иван Коконов.

85′

Марио Топузов влиза на мястото на Георги Русев.

79′

ГОЛЪТ Е ОТМЕНЕН! Алекс Петков е играл с ръка малко по-рано и реферът отмени попадението.

76′

ГОЛ! АРДА ПОВЕЖДА! Светослав Ковачев!

71′

Страхотен шанс за домакините! Алекс Петков центрира в наказателното поле, където Тонислав Йорданов бе оставен непокрит и нанесе удар с глава, но той се оказа твърде слаб и Даниел Наумов улови без проблеми.

69′

Малко повече от 20 минути до края на двубоя. Арда се нуждае от попадение, за да бъде сигурен в оставането си в елита. Домакините със сигурност ще потърсят успеха в последните минути.

60′

Ивайло Чочев пропуска! Мартин Луков блесна с фантастично спасяване!

55′

Петко Ганев фаулира Галин Иванов в наказателното поле и съдията дава дузпа за гостите след като прегледа ситуацията с ВАР!

52′

Давид Кики стреля от позиция извън наказателното поле, но ударът му е далеч от целта.

50′

Владеене на топката: Арда: 54%, ФК ЦСКА 1948: 46%.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

41′

Ивайло Климентов е заменен от Реян Даскалов.

38′

Жълт картон за Галин Иванов за протест срещу решението на съдията.

37′

Дузпата е отменена, нарушението е било на границата на наказателното поле, но това довежда до директен червен картон за Георги Ангелов, който фаулира доста грубо Кики. Арда остава с човек повече на терена!

35′

ДУЗПА ЗА АРДА! Георги Ангелов събори Давид Кики на границата на наказателното поле. Реферът посочи бялата точка, но ситуацията вероятно ще бъде прегледана, за да се види къде точно е нарушението.

31′

Жълт картон за Александър Колев.

31′
Снимка 570150

30′

Владеене на топката: Арда: 51%, ФК ЦСКА 1948: 49%.

15′

Отговорът на гостите не закъсня. Галин Иванов достави центриране отдясно, Ивайло Чочев нанесе удар с глава, но топката премина на около метър над напречната греда.

14′
Снимка 570148

13′

Шанс за Арда! Тонислав Йорданов получи топката в наказателното поле и стреля към вратата, но Наумов опази мрежата си суха с добро спасяване.

9′

Нервно начало на мача и доста нарушения в първите минути. Това доведе и до жълт картон за Алекс Петков от състава на домакините.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

81 Атанас Зехиров 22 Реян Даскалов

Арда приема ФК ЦСКА 1948 в последния кръг на редовния сезон. Мачът в Кърджали започва в 17:45 часа и ще бъде ръководен от Георги Давидов.

Двубоят е с изключително висок залог, тъй като победителят ще си гарантира оставане в елита, загубилият пък ще трепери до последно да не попадне в плейофа за изпадане.

Равенството пък само ще завърже още повече възела на дъното. Двата тима са на само точка разлика един от друг, като столичани са на девета позиция с 29, а "сините" позиция по-назад с 28.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

С 27 плътно зад двата отбора е Пирин (Благоевград). "Орлетата" утре гостуват на Царско село.

Кременлиев: Срещу ФК ЦСКА 1948 ни устройва само победа

Арда и ФК ЦСКА 1948 ще играят утре своя важен мач

Иван Тилев се завръща в състава на домакините, след като пропусна загубата при гостуването на Славия в предишния кръг. Ндайе и Ел Мами Тетах пък продължават да чакат своя дебют за състава на Стамен Белчев.

За Николай Киров също има завръщащи се футболисти - Симеон Петров и Венцислав Василев изтърпяха своите наказания и ще могат да вземат участие в днешната среща. Деян Лозев, който пристигна с треньора от състава на Арда, е аут за важния двубой.