90′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители: Мачът се играе без публика
90′

Край на мача.

88′

Гостите претендират за дузпа след опасна игра на Желев. Защитникът на Арда беше вдигнал високо крака си, не игра с топката и имаше контакт между него и Василев. Ситуацията беше насред наказателното поле на домакините, а Василев тъкмо щеше да шутира.

79′

Руменов заменя голмайстора Тилев.

78′

Опасен изстрел на Илиев минава над вратата.

77′

Жълт картон за Александър Георгиев.

70′

Василев влиза в игра на мястото на Панайотов.

68′

Димов е предупреден официално.

66′

Тонислав Йорданов заменя Коконов.

65′

Жълт картон за Васил Панайотов.

61′

Шанс за Черно море! Зе Гомеш остана на сантиметри от опасно центрирана топка на Илиев - Караджов улови след леко колеблива намеса.

60′

Варненци обърнаха притежанието на топката в своя полза. Все по-трайно се настаняват в половината на домакините.

54′

Нов спорен момент. Таравел действа нескопосано в собственото си наказателно поле и изрита топката в ръката си при опит за изчистване. Кабаков е категоричен, че не трябва да има дузпа, което изнерви гостите.

53′

Ангелов заменя Касми.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на втората част.

45+1′

Първото полувреме завършва при резултат 1:0.

44′

ГОЛ! Иван Тилев!

Младокът беше оставен непокрит и се възползва от свободното пространство, за да си нагласи удобно топката и да стреля технично в далечния ъгъл. Останаха сериозни съмнения, че топката беше напуснала терена преди подаването към Тилев, което страничният рефер не отчете.

31′

Греда!

Илиан Илиев-младши нахлу на скорост и стреля много опасно, но домакините извадиха късмет, защото топката се отклони от външната част на гредата. Изстрелът бе много силен и Караджов нямаше да има шанс, ако бе точен.

29′

Зе Гомеш елиминира двама защитници с едно движение, подаде на Касми вдясно, който обаче не успя да му я върне точно. Защитата на Арда се справи с опасността в наказателното поле.

28′

Никола Таравел закъсня с действията си и също е официално предупреден.

26′

Емил Мартинов получава първия жълт картон в мача.

15′

Двата тима започват предпазливо срещата. Владението на топката е сравнително поделено, с лек домакински превес.

5′

Първата опасност е пред вратата на гостите - Спас Делев излезе очи в очи с Георгиев, но той добре скъси ъгъла и блокира шута.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Начало на мача.

12 Иван Караджов (в) 22 Георги Георгиев (в)
98 Тонислав Йорданов 17 Велислав Василев

Арда приема Черно море в мач от 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Кърджали започва в 15:00.Домакините не познават вкуса на загубата у дома през този сезон.

Срещу Черно море се очаква дебют за домакините да направи бившият защитник на Левски Алекс Петков.

Синът на Милен Петков се присъедини към тима след като разтрогна договора си със "сините". Старши треньорът на Арда Николай Киров са ще може да разчита и на Спас Делев, който се възстанови от контузия.

Жуниньо продължава да се възстановява от травма и почти сигурно няма да е на линия за двубоя, въпреки опитите на лекарския екип.

Николай Киров с добри новини преди битката с Черно море

Жуниньо пропусна последните два двубоя

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев е без контузените: Исмаил Иса, Родриго Вилела, Мирослав Енчев и Леандро Андраде, а Влатко Дробаров получи травма по време на загубата с 1:3 от ЦСКА за Купата на България в София.

Черно море без петимата контузени за гостуването на Арда

Вижте избраниците на Илиан Илиев

Преди този мач, Арда е на 4-ото място в класирането, докато Черно море е на 7-ата позиция.