Секулич бе заменен от Траоре.

75′

Балтанов замени Колев.

73′

Радослав Цонев изпълни коварен пряк свободен удар, получи се лек рикошет в играч на Ботев и топката излезе в аут.

65′

ГОЛ ЗА АРДА! Радослав Цонев изпълни от корнер, играч на Ботев изби и топката попадна в Ковачев, който от границите на наказателното поле, непокрит, разстреля мрежата на "канарчетата" за втори път. Пълен обрат за домакините

62′

ГОЛ ЗА АРДА! Ковачев центрира в наказателното поле, Станислав Иванов засече топката на аутлинията, като останаха съмнения дали тя е излязла извън очертанията и нападателят я върна отново към Ковачев, който с мигновен изстрел изравни резултата. ВАР потвърди редовността на попадението!

60′

Ковачев ценрира добре, Юруково опита да засече, но неуспешно. Топката излезе в аут.

51′

Далечен удар на Преслав Боруков. Получи се здрителна измама, че топката влезе в мрежата, но все пак тя се отби в рекламните пана.

48′
Снимка 619451

Източник: startphoto.bg

46′

Ласана Н'диайе бе заменен от Преслав Боруков

46′

Ел Тетах не заменен от Станислав Иванов

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

35′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Самюел Акере нахлу по левия фланг и намери Антоан Бароан, който отправи удар от малък ъгъл, но Анатолий Господинов изби. Топката попадна в Мартин Секулич, за да направи добавка във вратата на Арда. Нападателят отиде при старши треньора Бруно Балтазар и събра целия отбор на Ботев около него. Както знаем, днес е последният мач за наставника на "канарчетата".

28′

Тунгара овладя в наказателното поле, но с ръка и излезе на стрелкова позиция. Вратарят Аргилашки го фаулира, а главният рефер Давидов отсъди пряк свободен удар в полза на Ботев.

20′
Снимка 619446

18′

Секулич засече с глава след изпълнение на корнер, но Господинов внимаваше и улови.

14′

Джунейт Али центрира в наказателното поле, Алекс Петков остана под топката, а Аргилашки излезе и боксира.

7′

Радослав Цонев отправи директен изстрел от пряк свободен удар, но вратарят на Ботев улови без проблем.

5′

Владеене на топката: Арда: 45%, Ботев: 55%.

1′

99 Станислав Иванов 28 Добромир Павлов

Арда и Ботев (Пловдив) се изправят един срещу друг в двубой от 33-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Арена Арда" започва в 20:00 часа.

Изминаха вече два кръга от плейофите в тази група на първенството. В тях кърджалии все още не са допуснали гол. Домакинството на Локомотив (София) бе спечелено по категоричен начин с 3:0. В двубоя със Славия в София пък двата тима отправиха по само един точен удар и закономерно завършиха при нулево равенство.

Арда обмисля раздяла с Александър Тунчев

Специалистът може да поеме ФК ЦСКА 1948

Ботев (Пловдив) пък не може да се похвали с подобно постижение. "Канарчетата" загубиха и двата си двубоя от тази група като в тях не успяха и да се разпишат. Първо те отстъпиха минимално от Славия в столицата, а през уикенда отново разочароваха своите привърженици на "Колежа" за трета поредна загуба без отбелязан гол - 0:2 от Локомотив (София).

Като за капак на всичко, часове преди срещата стана ясно, че треньорът на тима Бруно Балтазар ще води "жълто-черните" за последен път именно в битката с Арда. След срещата специалистът ще бъде освободен от поста си.

Високо напрежение в Пловдив: Ботев обяви, че маха Балтазар по-рано от предвиденото