ГООЛ ЗА АРДАА! Арда се възползва от численото си превъзходство и дълбоко в добавеното време Ласана Н'диайе овладя подаване в наказателното поле и с прецизен удар нанесе съкрушителен удар по състава на "жълто-черните".

Край на срещата за Емануел Току, който е заменен от Точукву Ннади.

85′

ГООЛ ЗА АРДА! НЕ! Ласана Н'диайе няма да запише името си сред голмайсторите заради маркирана засада.

83′

Лъчезар Котев напуска игра, а на негово място се появява Жосе Едералдо Да Силва Жуниор.

Снимка 594745

Източник: startphoto.bg

79′

Елвис Ману е заменен от Джаспър ван Хертъм.

75′

Самюел Супрайен от Ботев (Пловдив) извърши грубо нарушение и е отстранен от игра.

71′

Превъзходно спасяване на стража на Арда, след като Антоан Бароан отправи корав удар.

Снимка 594746

69′

Тонислав Йорданов е заменен от Ласана Н'диайе.

69′

Джуниет Али отстъпва мястото си на Александър Георгиев.

69′

Иван Коконов излиза от игра, за да влезе Христо Иванов.

68′

ГООЛ ЗА АРДА! Чудесно взаимодействаха играчите на Арда и макар с голяма доза късмет, топката попадна в краката на Лъчезар Котев, който с мощен изстрел от непосредствена близост порази вратата на "канарчетата".

65′

Футболистите на Арда опитват да намерят пролука в отбраната на Ботев, но до момента усилията им не се увенчават с успех.

63′

Светослав Ковачев е санкциониран с жълт картон.

63′

Хидайет Ханкич също си изкара жълт картон.

60′

Владеене на топката: Арда Кърджали: 60%, Ботев Пловдив: 40%.

Снимка 594748

51′

Джеймс Етоо се контузи и е заменен от Дилан Мертенс.

46′

Джунейт Али получава жълт картон.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

37′

Устремът на Арда в атака не спира! Лъчезар Котев бе много близо да се разпише, когато обстрелва вратата. Топката обаче рикошира в страничния стълб.

36′

Отново Тонислав Йорданов опита да отбележи от пряк свободен удар, ала изпълнението му се оказа неточно.

Снимка 594747

32′

ГООЛ ЗА АРДА! НЕ! Тонислав Йорданов излезе в очи в очи със стража на гостите и реализира. За негово съжаление голът не бе признат, тъй като бе отсъдена засада.

21′

ГООЛ ЗА БОТЕВ! Мохамед Брахими пое топката на десния фланг, преодоля двама съперници и комибинира с Антоан Бароан, който oтправи удар към вратата, където Господинов се намеси колебливо и допусна попадение.

9′

Антоан Бароан опита с глава да комибинира със свой съотборник. Стражът на домакините обаче пресече подаването. "Канарчетата" са по-активният отбор в първите минути на срещата.

5′

Първият шанс в мача бе за гостите! Елвис Ману получи центриране отлвяво, след което стреля, но топката се отби в защитник и излезе в ъглов удар.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

97 Жосе Едералдо Да Силва Жуниор 27 Атанас Чернев

Арда и Ботев (Пловдив) се изправят един срещу друг в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Арена Арда" започва в 12:30 часа.

Арда се нуждае от повече зрялост

Само хубав футбол не стига

Дълго време "Канарчетата" бяха далеч от Топ 9, но днес ще имат възможност да се доближат на само точка от там и дори да мечтаят за попадане в Топ 6 през пролетта. Това ще бъде възможно, ако днес пловдивчани спечелят визитата си в Кърджали.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Арда се намира в доста слаба форма, като успехът над Хебър в края на септември е единствен за последните девет кръга от първенството. Факт е, че загубите в този период не са много, но знаем, че равните не носят много точки.

Ботев (Пловдив) с голям жест към свой фен

Той старда от ДЦП

В последните 3 двубоя, "канарчетата" записват 2 победи и 1 загуба. От общо изиграни 8 мача по между си, "жълто-черните" са с 2 победи в актива си, 2 равенства и 4 загуби срещу Арда.