Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

90+1′

Уникален пропуск на домакините! Христо Иванов бе изведен сам срещу вратаря Ганев, но не успя да го преодолее.

85′

Последни 5 минути на надеждата за Берое. Кърджалийци се бранят отлично и не позволяват никакви опасности пред вратата си.

80′

Александър Георгиев влиза на мястото Иван Тилев.

71′

Иван Коконов отстъпва мястото си на Христо Иванов.

68′

Пореден жълт картон. Получава го Давид Кики.

62′

Играта е спряна. Алиун Фал лежи на тревата и очевидно изпитва някаква болка. Лекарският щаб на Берое ще провери какво е състоянието му.

59′

Огромен шанс за Берое! Кийлън Лебон центрира отляво, Алиун Фал стреля с глава, но Мартин Луков закова топката на голлинията!

56′

Жълт картон за Милен Стоев.

55′

Омар Камара влиза на маястото на Даниел Генов.

55′

Мариани е заменен от Кийлън Лебон.

54′

Много грубо нарушение на Мариани! Той се хвърли опасно в краката на Коконов и заслужено получава жълт картон.

49′

Шанс за домакините! Иван Тилев бе изведен отляво, но си поведе твърде дълго топката, която отиде в ръцете на Ганев.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Светослав Ковачев не спира да опитва удари от дистанция. Генадий Ганев развенча поредния му опит...

39′

Нарушенията продължават. Жълт картон за Стив Фуртадо.

37′

ГОЛ ЗА АРДА! Тонислав Йорданов! Домакините организираха атака отдясно, която доведе до центриране в наказателното поле. Бранител на Берое не изчисти добре и топката се озова в краката на Йорданов, който простреля Ганев с фантастичен удар в сглобката на вратата!

36′

Играта твърде много се накъса в последните минути. Волен Чинков отсъжда нарушение след нарушение... може би скоро пак ще му се наложи да бръкне в джобчето с картоните.

27′

Ето го и отговорът на домакините! Светослав Ковачев проби по десния фланг, влезе навътре към наказателното поле и нанесе силен шут с левия крак, но Генадий Ганев блесна със страхотно спасяване с една ръка! Само корнер за Арда.

23′

Страхотен шанс за Берое! Симеон Мечев центрира в наказателното поле, където Абубакар Тунгара нанесе удар с глава, но право в ръцете на Мартин Луков! Това бе най-добрата възможност за гол от началото на мача.

22′

Илия Юруков получава жълт картон.

20′

Владеене на топката: Арда - 59%, Берое - 41%

13′

Давиде Мариани центрира коварно в наказателното поле на Арда, но никой не успя да засече топката и тя попадна в ръцете на Мартин Луков.

11′

Жълт картон за Тунгара.

6′

Спокойни първи минути на стадиона в Кърджали. Двата тима организираха по една по-опасна атака, но до сериозна възможност за гол не се стигна.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′