Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители:

Стоев заменя Руменов.

90′

Жълт картон за Хасани.

89′

Фал пропусна дузпа! Берое получи наказателен удар, след като Лозев фаулира Фал при едно центриране. Зад топката застана сенегалецът, който отправи слаб удар и Караджов спаси.

88′

Жълт картон за Лозев.

79′

Кукула заменя Василев.

79′

Костадинов заменя Тилев.

77′

Жълт карто за Мезаг.

70′

Крум Стоянов заменя Лебон.

70′

Бакалов заменя Еривалдо.

69′

ГОООЛ ЗА АРДА! Тонислав Йорданов бележи! Руменов центрира от пряк свободен удар, Ганев сбърка и закъсня с излизането. От това се възползва нападателят, който надскочи Октавио и прати топката във вратата.

67′

Удар на Георги Ангелов от около 25 метра минава високо над вратата.

60′

Арда организира опасна контраатака. Лозев напредна с топката, а домакините бяха трима на двама. Той реши да комбинира с Алексадър Георгиев, който отправи силен удар от около 15 метра, но Ганев с отлична намеса изби в корнер.

58′

Жълт картон за Желев.

56′

Жълт картон за Котев.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

45′

Жълт картон за Октавио.

44′

Лебон проби отляво и стреля силно, но Крумов блокира. Топката остана във французина, който намери коридор и нанесе удар, но в аут.

41′

Пропуск на Берое! Макута изведе Еривалдо отдясно в наказателното поле. Португалецът вместо да шутира във вратата, пусна успореден пас към Фал, но затрудни много сенегалеца, който не успя да засече на празна врата.

27′

Спасяване на Караджов! Макута с чудесен пас изведе Еривалдо на стрелкова позиция отдясно в наказателното поле. Португалецът напредна, но стреля слабо в близкия ъгъл. Караджов изби в корнер.

26′

Тилев с хубав пас намери Лозев отдясно в наказателното поле. Последният опита удар от движение, който мина над вратата.

17′

Жълт картон за Тилев.

9′

Руменов проби през центъра и опита удар от около 20 метра, но над вратата.

5′

Лозев проби отдясно и с отлично центриране намери оставения непокрит в наказателното поле Лъчезар Котев. Халфът овладя и нанесе удар, който Ганев спаси.

4′

Безкрайно неточен удар на Еривалдо от далечна дистанция.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

73. Иван Минчев

Отборите на Арда и Берое се изправят един срещу друг в късния съботен двубой от програмата на efbet Лига. Началният час на сблъсъка е 20:00, а с далеч по-позитивна настройка в него ще влязат домакините, които през седмицата се класираха на исторически първи финал за Купата на България.

Арда победи Славия с 1:0 и се класира на финал за Купата на България

Арда взе реванша със Славия и е на исторически първи финал за Купата на България

Освободен от Левски се превърна в герой за селекцията на Николай Киров

Берое пък навлезе в поредица от негативни резултати, като вече открито се говори за потенциалната смяна на Димитър Димитров.

Огромни бонуси за футболистите на Арда при спечелване на Купата

Ръководството е определило отборна премия

В Арда има леко притеснение от формата на отбора в първенството напоследък. Тимът няма победа вече три кръга, като през това време записа две загуби и едно реми. В Кърджали се надяват тази лоша серия да свърши днес и отборът да се върне на победния път. При старозагорци също има леко напрежение. Отборът не се представя на нужното ниво и записа 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните си 6 мача.

Домакините не могат да разчитат в този мач на Атанасов и Делев. Така треньорът Киров вероятно ще заложи на Караджов пад рамката и Лозев, Петков, Крумов и Желев в защита. Мартинов и Котев ще са дефанзивните халфове, а Руменов ще действа като плеймейкър. Георгиев и Тилев ще оперират по крилата, а Йорданов ще е на върха на атаката.

Спрягат името на Стойчо Младенов за завръщане в българския футбол

Ето кой отбор може да поеме легендата на ЦСКА

Гостите също имат своите проблеми. Перниш и Маринов са в лазарета, а Стефанов е наказан. Така Херо се очаква да пусне в игра Ганев на вратата и триото Цветков, Мезаг и Ангелов в отбрана. Али и Василев ще са на двете крила, а Минчев и Какута ще действат в средата на терена. Конте ще играе в ролята на плеймейкър, а Фал и Камбуров ще действат на в предни позиции.

Левият бек на Берое може да премине в Арда

Крум Стоянов трудно ще се разбере за нов договор със заралии

Битката в Кърджали ще бъде ръководена от Ивайло Стоянов, с помощници Мирослав Иванов и Георги Минев. Делегат на БФС е Станислав Вълков, а работата на реферите зорко ще следи Евгени Георгиев.