Проследете на живо развитието на двубоите от 26-я кръг на родната "А" футболна група по "Топспорт.бг".

Черно море 0-0 ЦСКА

Състави:

Черно Море: 33. Красимир Колев, 5. Веселин Вачев (к), 9. Тодор Симов, 11. Георги Владимиров, 14. Слави Жеков, 15. Александър Александров, 18. Петър Костадинов, 21. Инзаги Донижио, 23. Мирослав Милошевич, 25. Лино Лопеш, 32. Даниел Моралес

ЦСКА: 22. Илко Пиргов, 3. Александър Тунчев, 6. Сергей Якирович, 10. Георги Илиев, 14. Валентин Илиев, 18. Мурад Хидиуед, 19. Еуген Трика, 20. Йордан Юруков, 23. Емил Гъргоров (к), 7. Тиаго Силва, 30. Йордан Тодоров

1 минута - Начало на двубоя на стадион "Тича".

4 минута - Капитанът на "армейците" Емил Гъргоров опитва да притеснява Красимир Колев с удар от границата на пеналта, но не улучва рамките на вратата.

7 минута - Опит и на Мурад Хидиуед да изненада Колев, вратарят на домакините спасява.

15 минута - Сергей Якирович изскача на голова позиция, но стреля неточно и пропуска нов шанс да открие резултата в полза на гостите.

17 минута - Йордан Юруков е първият футболист, който получава жълт картон в срещата.

25 минута - Близо половин час от началото на двубоя, Черно Море и ЦСКА продължават да играят при нулево равенство.

40 минута - По-малко от пет минути до края на полувремето. С изключение на двете положения за ЦСКА в началото на мача, липсват голови положения пред двете врати.

45 минута - Край на първата част. Черно Море и ЦСКА се оттеглят на почивка при 0:0

46 минута - Начало на втората част.

47 минута - Да Заади влиза в състава на ЦСКА на мястото на Георги Илиев. Фуртадо също се появява на терена, заменяйки Гъргоров, който получи контузия. Моке сменя Симов за домакините.

60 минута - Час игра във Варна. Все още Черно Море и ЦСКА не могат да си отбележат гол - 0:0.

65 минута - Резервата Да Заади улучва горната греда, след като опитва добавка след удар на Юруков.

66 минута - Диян Генчев заменя Даниел Моралес, който също получи травма.

70 минута - Натиск на гостите от ЦСКА в последните минути. "Армейците" са изнесли играта изцяло в половината на Черно Море, но все още резултатът продължава да е 0:0.

77 минута - Диян Генчев се разминава с топката след центриране отдясно.

80 минута - Последна смяна за ЦСКА. Христо Янев влиза на терена за "червените".

90 минута - Три минути е продължението на двубоя. Резултатът се запазва 0:0

93 минута - Край на мача. Черно Море и ЦСКА завършиха наравно 0:0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Локомотив Сф 5-0 Пирин 1922

1 минута - Начало на двубоя.

6 минута - Цветан Генков дава преднина на домакините в тази шеста минута.

32 минута - Антунович бележи втори гол за Локомотив след центриране на Йордан Върбанов.

44 минута - Генков записва ново попадение на сметката си, засичайки с глава подаване на Димо Атанасов.

45 минута - Край на първото полувреме.

61 минута - Хеттрик за Цветан Генков и 4:0 за Локомотив Сф срещу Пирин 1922.

91 минута - Иван Пасков бележи пето попадение за домакините и оформя крайния резултат.

92 минута - Край на мача.

Ботев 0-0 Беласица

1 минута - Начало на срещата.

45 минута - 0:0 след едно полувреме игра.

90 минута - Край на мача. Ботев и Беласица не можаха да си отбележат гол и завършиха при нулево реми.

Марек 0-0 Литекс

45 минута - Край на първата част след по-добра игра за домакините през тези 45 минути.

90 минута - Марек и Литекс разделиха точките - 0:0.

Родопа 1-2 Нафтекс

5 минута - Десислав Русев бележи за домакините след точно изпълнена дузпа.

46 минута - Тодоров изравнява резултата, отново след единайсетметров наказателен удар.

96 минута - Нафтекс бележи втори гол чрез Радулович.

98 минута -  Бургазлии печелят с 2:1 като гост в Смолян и печелят важни 3 точки в борбата за оцеляване в "А" група.

Вихрен 1-1 Локомотив Пд

45 минута - Край на първото полувреме. Няма промяна на резултата - 0:0

50 минута - Методи Стойнев се разписва срещу бившия си отбор и Вихрен повежда с 1:0.

72 минута - Владислав Златинов изравнява за Локомотив Пд.

90 минута - Край на мача - 1:1.

Славия 2-2 Левски

Състави:

Славия: Амбарцумян, Мечечиев, Караславов, Петков, Рангелов, Трифонов, Стойков, Кюмюрджиев, Сперанца, Колев, Вълканов

Левски: Михайлов, Томашич, Ричард, Боримиров, Иванов, Йовов, Станислав Ангелов, Телкийски, Лусио Вагнер, Бардон, Топузаков.

1 минута - Начало на двубоя на стадион "Овча купел".

10 минута - Левски и Славия си размениха по една опасност след пропуски на Боримиров за гостите и на Янко Вълканов за "белите".

13 минута - Натиск на гостите, които са пренесли играта в половината на Славия. Поредният опит за атака ан Левски завършва със засада на Димитър Телкийски.

15 минута - Опит за двойно подаване между Бардон и Георги Иванов завършва с ъглов удар за Левски.

16 минута - 1:0 за Левски. Елин Топузаков след разбъркване пред Амбарцумян открива резултата в полза на "сините".

34 минута - Янко Вълканов връща интригата в двубоя, след като при една от малкото атаки на Славия бележи в мрежата на гостите.

36 минута - Почти всички играчи на Левски с изключение на вратаря Николай Михайлов са в половината на Славия.

43 минута - Седрик Бардон изненадва за втори път Амбарцумян след самостоятелна акция и точен удар в долния десен ъгъл на вратата на домакините.

45 минута - Главният рефер Димитър Димитров дава три минути продължение на първата част.

45+1 минута - Отново шанс пред Янко Вълканов, който обаче този път не е точен след изстрела с глава.

45+2 минута - Първият жълт картон е за играч на домакините - Петър Кюмурджиев.

45+3 минута - Край на първото полувреме. Левски води като гост на Славия с 2:1.

46 минута - Начало на второто полувреме. Валери Домовчийски е заменил Христо Йовов в състава на "сините".

51 минута - Резервата Домовчийски изскочи на голова позиция и стреля, но Амбарцумян е на мястото си.

62 минута - Малко повече от час игра на "Овча купел". Левски продължава да води като гост на Славия с 2:1.

72 минута - Агитката на Левски хвърли няколко димки на терена и в последните минути футбол на стадиона в "Овча Купел" не се играе.

75 минута - Милан Коприваров заменя Георги Иванов-Гонзо в състава на гостите.

77 минута - Славия отново достига до равенство след удара на Петър Кюмурджиев, който изненада Михайлов с удар от около 20 метра.

81 минута - Емил Ангелов е последният жокер на Станимир Стоилов за краен успех в мача. Нападателят заменя Ричард Еромоигбе.

85 минута - Пет минути преди края Славия и Левски продължават да играят при 2:2.

90 минута - Три минути ще е продължението на мача.

93 минута - Край на двубоя. Славия и Левски не излъчиха победител в дербито на кръга.