Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов не догледал края на мача срещу Англия.

Шефът на родната централа си тръгнал от стадион "Васил Левски" около 70-ата минута, когато резултатът стана 5:0. В последните секунди британците стигнаха и до шести гол, с което оформиха най-тежката загуба на България като домакин в официален мач.

Английската футболна асоциация: Гнусни скандирания в София, но УЕФА вижда всичко!

"Искаме спешно разследване"

"Трикольорите" са на дъното в група "А" от евроквалификациите. Нашият тим е без победа и само с 3 точки от 7 изиграни мача. Последната среща на състава на Красимир Балъков е в София срещу Чехия.

Тежкото за БФС обаче тепърва предстои. Очакванията са, че УЕФА ще накаже жестоко България заради расистките скандирания от трибуните, които без малко не прекратиха срещата между двата тима.

Европейските медии съсипаха България, заклеймиха ни като най-големите расисти на континента

"Примитивни българи, вече сме 21-ви век!" и "Расистите бяха унижени", гласят част от най-острите заглавия по наш адрес