Старши треньорът на Берое Петър Колев коментира победата с 3:2 срещу Пирин в Благоевград.

"Не смятам, че се върнахме от чак толкова тежка ситуация. Изиграхме първо полувреме под възможностите ни. На полувремето казах на играчите, че трябва да сме малко по-агресивни и че трябва да сме спокойни на терена. Домакините, публиката и съдията бяха срещу нас и се опитваха да направят мача много тежък за нас.

Не искам да коментирам съдийството, само ще кажа, че още в началото на сезона вече виждаме големи противоречия в съдийските отсъждания. Разполагаме с добро качество в атаката. Тримата ни нападатели са много добри и те умеят да се допълват. Не мисля, че ще имаме проблем в тази зона".

Берое победи Пирин с 3:2

Берое триумфира драматично над Пирин в Благоевград след два обрата

Много интересен мач в Благоевград

"Смятам, че всеки един мач е труден в първенството. Влагането, старанието, тактическата дисциплина, индивидуалната класа - който покаже превъзходство в тези отношение може да победи. Очаква ни тежък мач срещу Черно море, ще трябва да подобрим някои неща", заяви Колев.