Педро Еуженио отново се превърна в герой за Берое в днешния мач от 22-ия кръг в Първа лига с Етър. Старозагорци изоставаха в резултата още след 15 минути игра, но голове на Иван Бандаловски и португалеца до почивката донесоха ценни три точки.

Берое победи Етър с 2:1

Нова издънка на Етър и Балъков, Берое обърна "болярите" за едно полувреме (ВИДЕО)

Старозагорци вече дишат във врата на Левски

"Труден мач, пак започнахме трудно, както последната седмица във Варна. Показахме обаче, че можем да вкараме два гола. Това е важна победа за Берое за преследването на Топ 6. Искам да благодаря на всички, защото аз вкарвам гол, но всички работиха много, за да се стигне до това, аз да отбележа.

Не знам защо стана така да ни вкарат, може би имат повече самочувствие да играят в Стара Загора. Но ние отвръщаме бързо и това ни помага да изпълним указанията на треньора. Дай Боже да вкарвам всеки мач, това е много добре и за мен, и за отбора.

Труден мач ще е с Левски, на "Герена" винаги се играе трудно. Имаме да работим още 3-4 дни и ще видим какво ще се случи в сряда в София" коментира Еуженио пред камерата на "Диема Спорт".