Мартин Камбуров отново бе ключовата фигура за Берое при победата с 3:1 над Левски. Надателят вкара два гола за успеха и вече има 18 попадения във вратата на "сините".

"Мисля, че през целия мач надиграхме Левски, имахме доста повече положения от тях. Дори само аз изпуснах две, отбелязах две попадения. Заслужена победа.

И миналата година, и тази отборът завършва добре. Не, че не искаме да сме трети, но трябва реално да се гледа на нещата. Втора година поред сме четвърти, единственият ни малшанс е, че отбор извън шестицата печели Купата.

Ръководство, треньори си вършим прекрасно работата. Да, винаги може да се иска и още, и още, но и ние сме хора и завършваме нормално на четвъртото място. Поздравявам всички колеги, нека си починат, да се възстановят и да дойдем с нови сили.

Всеки път казвам, че не деля головете, но вече мисля, че еднолично съм футболистът, отбелязал най-много голове на Левски. Което е радостно и ще остане в историята, поне докато някой друг не ме мине. Надявам се и догодина да им вкарам.

Подписах договор, ще имам още една година с Берое. Ще видим колко ще играя и колко ще помагам. Няма как да съжалявам за Локомотив (Пловдив), че спечели Купата. Знаете кой съм аз за Локомотив, какво съм постигнал за този клуб. Напротив, радвам се, те бяха заслужилият победител на финала", заяви Камбуров.

Берое победи Левски с 3:1