Вратарят на Берое Християн Василев коментира победата с 2:0 над Левски на "Герена". Ето какво каза стражът:

"Мисля, че заслужено победихме Левски. Доминирахме през по-голямата част на срещата. Не бих казал, че двубоят е бил спокоен за мен, защото през целия мач трябва да бъдеш концентриран. Имаше и едно чисто положение през второто полувреме.

Левски загуби от Берое на "Герена" - 0:2

Кошмарно начало на новия сезон за Левски: Загуба на нула, автогол и исторически антирекорд

Очертава се трудна кампания за "сините"

Нашите цели са много високи, но това е само първи кръг. Ние си гледаме нас и се надяваме да завършим максимално високо.

Приеха ме много добре в отбора, разликата тук е голяма - играя в доминиращ отбор и няма чак толкова много положения пред мен, както преди. Конкуренцията не ме плаши, а само да ме мотивира да съм по-добър от останалите", каза Василев.

Димитър Димитров: Иска ми се да се преборим за челните места и да играем в Лига Европа

Херо: Иска ми се да се преборим за челните места и да играем в Лига Европа

"Тази година първенството е много изравнено"