Наставникът на Берое - Димитър Димитров прие сравнително спокойно загубата от Черно море с 1:2. Той поздрави своите момчета за изиграното второ полувреме, като отдаде поражението на многото пропуски в атака. Херо коментира и предстоящото дерби с Левски за Купата на България.

"Позитивите ги видях в играта ни след почивката. Тогава бяхме много по-активни, но за жалост вкарахме само един гол. През първата част домакините бяха по-агресивния отбор. През второто си разменихме ролите. Мисля, че не ни достигна реализацията. Имахме положения дори да спечелим мача. Умението пред гола, самочувствието...Говорим за класата в такива моменти.

Избягвам да говоря за съдиите. Да не дадеш фаул при такава ситуация, а след това да стане гол, е обидно към футбола. Какво да кажа, какво да се оправдавам...И да има загуби искам да показваме такава игра, като през тези 45 минути.

Липсваха ни някои футболисти, но това е част от футбола. За Левски ще е мача на годината. Ще подходим максимално добре и отиваме с нагласата да спечелим този мач".

Черно море победи Берое с 2:1 в efbet Лига