Треньорът на Берое Димитър Димитров остана недоволен от съдийството при загубата с 1:4 от Лудогорец. Ето какво каза той:

"Резултатът е изразителен. Но на фона на играта не заслужавахме такава загуба.

До средата на второто полувреме бяхме равностойни. В решаващите моменти ставаше дума за класа. Имахме чисти положения, въпреки съдийството...

Меко казано "претенции"... Слушах пресконференцията на съдиите. Искам да ги попитам кой отговаря за съдиите в нашия отбор? Не може всеки мач да ни колят така! С кого са в отношение? Това е меко казано обидно!

Нашият отбор игра на много добро ниво, но с такова съдийство няма как да стане. Първият гол е от засада, но говоря като цяло. Футболисти на Лудогорец ми казаха, че е срамно съдийството!

Обиден съм от отношението на футболния съюз към нашия отбор. Имаме проблеми в играта, но това не е нормално.

Карлос Охене няма да остане част от нашия отбор. Трети или четвърти мач за него, в който ни оставя с 10 души във важен момент".

Берое загуби от Лудогорец с 1:4