Берое победи Хебър с 3:1 в контролна среща. Димо Бакалов откри резултата в 8-та минута, а веднага след това Макоута удвои. Гостите намалиха чрез Петков в 43-та минута, а крайното 3:1 оформи Кийлън Лебон.

Треньорът на заралии не можеше да разчита на доста от основните си играчи.

Снимка 515856

Домакините започнаха по-активно срещата и успяха да открият резултата в 8-та минута. Димо Бакалов получи на границата на наказателното поле и прати топката в далечния ъгъл с прецизен удар.

Минута по-късно след атака по десния фланг топката по центрирана в пеналта на гостите, където Макоута я прати в мрежата след удар с глава.

Гостите върнаха едно попадение в 43-та минута, когато Живко Петков се пребори в наказателното поле и прати топката в мрежата от непосредствена близост.

Снимка 515854

В 67-та минута Апостолов изведе отлично Лебон зад гърба на отбраната, а французинът прати топката в мрежата с елегантен удар - 3:1.

Берое: Душан Перниш (46′ - Християн Василев), Божидар Пенчев (46′ - Октавио), Димо Бакалов (76′ - Димитър Спасов), Гаюс Макоута (76′ - Явор Баев), Георги Маджаров (76′ - Виктор Тодоров), Радослав Апостолов (76′ - Пламен Крислов), Ибрахима Конте (76′ - Тони Николов), 19. Александър Василев (76′ - Виктор Ангелов), 20. Стив Фуртадо (76′ - Атила Ахмед), Кийлън Лебон (76′ - Георги Динков), Георги Ангелов (76′ - Атанас Йорданов)