Берое загуби с 1:2 от ФК Македония (Гьорче Петров) в контролна среща. Проверката се игра на стадиона в Разлог.

Старозагорци поведоха в резултата пред първата част, но допуснаха обрат след почивката.

Педро Еуженио откри резултата в 13-ата минута с фантастично изпълнение на пряк свободен удар. Португалецът матира Димовски от малък ъгъл.

Македонците веднага отговориха, но Иван Гошев се намеси добре. Малко след това пропуски направиха Йосипович и на два пъти Василев.

След почивката играчите на ФК Македония вдигнаха оборотите и успяха да изравнят. Първо Ерол Алкан в 60-ата минута предотврати попадение, но малко след това Божиновски успя да вкара след центриране отляво.

В 79-ата минута Милен Желев сбърка, а от това се възползва Тантуровски, който направи пълен обрат - 1:2.

В края на мача Пламен Колев спаси опасен удар на Божиновски.