Отборът на Берое завърши 1:1 в четвъртата си контрола за тази зима. Съперник на заралии бе Ордабаси (Казахстан), а проверката се игра в турския курорт Белек.

В 60-ата минута за Орадабаси беше отсъдена дузпа, а зад бялата точка застана Жоао Паол, който беше точен.

След полученото попадение Берое вдигна оборотите и натисна съперника си, а това доведе и до изравняване в резултата в 86-ата минута. Алиун Фол успя да изравни резултата след удар с глава, изпреварвайки вратаря на казахстанците.

Берое: 12. Душан Перниш (46′- Генадий Ганев), 3. Милен Желев (46′- Стиви Фуртадо), 5. Ахмед Туба, 6. Александър Цветков, 7. Крум Стоянов (65′- Яя Меледже), 9. Мартин Камбуров (к) (46′- Рубен Бриджидо), 11. Алиун Фол, 15. Гаюс Макута, 27. Георги Ангелов, 71. Иван Минчев (65′- Никола Маринов), 99. Теди Мезаг (65′- Виктор Генев).